UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je poluce?

Poluce: Noční můra, která děsí muže, když spí? Poluce je nedobrovolný výron ejakulátu, ke kterému dochází ve spánku. Poluce je častým problémem mužů. Obvykle je způsobena mokrým snem nebo sexuálním snem. V některých případech může být také způsobena fyzickým stresem, emočním vypětím a nadměrnou masturbací. Poluce není považována za zdravotní stav, pokud se nevyskytuje často nebo pokud vám nezpůsobuje potíže.

co-je-poluce

Například pokud si kvůli poluci musíte každé ráno měnit povlečení nebo pokud kvůli ní musíte v noci nosit pleny pro dospělé, může to být považováno za zdravotní stav a měl by to řešit váš lékař.

Příčiny poluce

Normální, zdravý muž by neměl mít žádné potíže s erekcí. V některých případech lze problém vyřešit užíváním správných léků, v jiných může být způsoben psychologickými faktory, jako je stres. Existuje také několik zdravotních stavů, které mohou způsobovat problémy s erekcí.

Mezi ně patří např:

 • Diabetes
  Pokud máte cukrovku a užíváte léky na kontrolu hladiny cukru v krvi, může být pro vás obtížnější dosáhnout erekce. Je důležité, abyste si o tomto problému promluvili se svým lékařem a zjistili, zda jsou k dispozici jiné léčebné postupy, které by vám pomohly.
 • Srdeční onemocnění
  Srdeční onemocnění může ovlivnit průtok krve vaším tělem, včetně prokrvení přirození. To znamená, že dosažení erekce může být obtížnější nebo dokonce nemožné.
 • Vysoký krevní tlak
  Vysoký krevní tlak může způsobit zúžení tepen, což snižuje průtok krve těmito tepnami. V důsledku toho se krev hůře dostává do přirození a způsobuje erekci.
 • Hyperlipidemie (vysoká hladina cholesterolu)
  Hyperlipidemie způsobuje ukládání tuku ve stěnách tepen v celém těle - včetně těch, které přivádějí krev do přirození - což vede ke snížení průtoku krve a snížení schopnosti dosáhnout erekce.

hracky-pro-dospele

Léčba poluce:

 • Neexistují žádné specifické léky pro léčbu.
 • Dodržování určitých kroků však může pomoci snížit výskyt poluce nebo zabránit jejímu opakování
 • Vyvarování se masturbace nebo sexu před spaním může pomoci snížit pravděpodobnost mokrého snu nebo sexuálního snu během spánku.
 • Vyhýbání se alkoholu a kofeinu před spaním může rovněž pomoci.
 • Pokud užíváte léky na jiná onemocnění, jako je vysoký krevní tlak, cukrovka nebo úzkostné poruchy, poraďte se se svým lékařem o jejich změně, pokud způsobují problémy s polucí.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: