UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak uspokojit ženu?

Vždycky jsem byla spíše raději v mužské společnosti. Chodila jsem na sportovní školu, bydlela jsem naproti klučičího internátu střední školy a na vysoké škole mě bůhvíproč přidělili na klučičí kolej. Muže jsem i jako kamarády vyhledávala častěji než ženy. Samozřejmě došlo v našich konverzacích i na pikantnější témata.

jak-uspokojit-zenu

Jak uspokojit ženu? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Zjistila jsem, že uspokojit muže není úplně složité, protože se jejich požadavky docela často opakovaly. Když jsme ale s kamarádkami nad vínem probíraly naše touhy a očekávání od mužů, tak už to tak jasné nebylo. Každá žena si pod pojmem dokonalé uspokojení představuje něco jiného. Žena je prostě složitá bytost. Někdy ani ona sama neví, co chce. Tak jak to mají vědět chudáci muži? Proto jsem sepsala několik univerzálních rad, jak uspokojit ženu.

Komunikace

Komunikace je klíčovým faktorem pro to, aby vztah fungoval. Mluvte mezi sebou upřímně a otevřeně o vašich požadavcích a pocitech. Málokdo je mistrem telepatie a vycítí, co ten druhý v danou chvíli potřebuje, co by chtěl, co od toho druhého očekává apod. A to platí samozřejmě i v oblasti sexu. Zeptejte se ženy, co se jí při sexuálních hrátkách líbí, jaké má sexuální fantazie, které by chtěla uskutečnit a co naopak nevyhledává.

Ptejte se ji i co by zrovna teď chtěla, protože se požadavky ženy často mění a to, co se jí líbilo včera, se jí už nemusí líbit dnes. Je to na nic, ale je to bohužel tak. Taky moc nedávejte na rady svých kamarádů, neberte si taky extra inspiraci z porno filmů. Pokud se žena bude stydět o sexuálních tématech mluvit, zkuste o nich začít mluvit nejprve vy. Sex sice nebývá ta úplně nejdůležitější věc ve vztahu, ale bývá jedna z nejdůležitějších.

Psychické uspokojení

Když se řekne uspokojení, tak si většina z nás vybaví ihned seuální praktiky vedoucí k orgasmu. Žena ale často potřebuje, aby ji muž uspokojil i psychicky. Kvalitní vztah může totiž fungovat jedině optimálním uspokojením fyzických i psychických potřeb.

Ačkoliv se může někdy zdát, že má žena sebevědomí na rozdávání, opak může být pravdou. Uvnitř se může cítit nejistě a zranitelně. Ráda proto uslyší lichotky na svůj zevnějšek a povahu. Dejte ženě najevo, že se vám líbí, že vás vzrušuje.

Do psychického uspokojení určitě patří i vědomí ženy, že vám na ní záleží. Každá žena má ráda, když ji muž vyslechne a bude empatický. Ráda se rozpovídá o svých pocitech, starostech apod. Věnujte jí v těchto chvílích pozornost a energii.

hracky-pro-dospele

Sexuální uspokojení

Na rozdíl od mužů vyžadují ženy předehru. Ta je pro ně někdy lepší než samotný sex, protože během ní můžou i snadněji dosáhnout orgasmu. Občasné spontánní rychlovky mohou být super, ale většinu času má žena ráda, když se jí muž před samotným sexem dostatečně pověnuje. Dotýkejte se jí ze začátku všude, jen ne na intimních místech. Zaměřte se na její krk, uši, zadek nebo vnitřní stranu stehen. Po chvíli vás začne prosit, abyste se na ní vrhli.

Poté přejděte k intimním partiím. Věnujte se jim zejména, pokud trpíte na předčasnou ejakulaci. Drážděte prsty, jazykem nebo erotickou hračkou G bod, klitoris i stydké pysky. Až bude vagína dostatečně vlhká, můžete jít na věc.

Při sexu si můžete vybrat z neskutečného množství sexuálních poloh. Nemusíte se držet jen těch známých. Určitě stojí za vyzkoušení i některé nevšední. Měly by být pro vás oba ale přirozené, abyste se nemuseli při sexu soustředit na to, kde a kam dát ruce a nohy. Pokud se přece jen rozhodnete pro klasickou polohu, zkuste ji třeba nějak vylepšit. Při hojně využívané misionářské poloze zkuste třeba dát partnerce pod zadek polštář. Tahle na první pohled obyčejná věc zaručí intenzivnější zážitek. Vagína se jakoby vzepře a průnik do ní bude intenzivnější.

Aby váš sexuální život nespadl do stereotypu, je důležité ho čas od času okořenit nějakou novinkou. Zkuste se třeba společně podívat na erotický film, vyzkoušet různé erotické hračky; úžasné jsou hračky, které využijete při sexu oba (skvělý je například párový vibrátor, který během sexu stimuluje vás oba zároveň), oddat se sexu na zakázaném místě, úžasně vzrušující je i společná masturbace. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Uspokojit ženu může být složitější než uspokojit muže, ale rozhodně to není nic, čeho byste se měli bát. Každá žena je unikátní a líbí se jí různé věci. Pokud nechcete zkoušet metodu pokus - omyl, je rozhodně nejlepší se jí na rovinu zeptat, co má ráda nebo co by právě chtěla. Pokud bude upřímná, máte vyhráno a úspěch je zaručen.

Pro Dudlu napsala: Veronika Kavanová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: