UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak svést muže?

Musím se přiznat, že do svých cca 22 let jsem měla se sváděním mužů problémy. Jsem modrooká vysoká blondýna, mám všeobecný rozhled, vysokoškolské vzdělání, jsem otevřená a komunikativní, ale kdykoliv jsem někam přišla, tak muži šli spíše za mými kamarádkami, které třeba měla nějaké to kilo nebo i pupínek navíc, nenosily ani z poloviny tak sexy oblečení jako já nebo neměly všeobecný rozhled.

jak-svest-muze

Jak svést muže? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Jak zaujmout a sbalit chlapa?

A já jsem seděla v koutě jako pověstná Baby z Hříšného tance. Začala jsem se logicky pídit po tom, co dělám špatně. A pak jsem na to přišla. Ty holky měly samozřejmě navíc něco, co zase chybělo mně. Um svést muže. Uvědomila jsem si určité věci, které jsem postupem času změnila a opravdu jako mávnutím kouzelného proutku se situace brzo obrátila a já od té doby neměla problém dostat muže, kterého jsem chtěla. Práce na sobě je neuvěřitelně dlouhý proces. Rozhodně se to nestane ze dne na den. Následující článek přináší moje tipy, jak svést muže.

  1. Pracujte na svém sebevědomí -  Na první pohled jde poznat, kdo má vysoké a kdo nízké sebevědomí. Prozradí to oči, gesta a celkový postoj těla. Téměř všichni muži mají rádi zdravě sebevědomé ženy. Stůjte zpříma, dívejte se muži do očí, neklopte zrak, usmívejte se. Naopak byste se neměly před ostatními shazovat a nebo upozorňovat na svoje chyby a nedostatky. Z vlastní zkušenosti vím, že tohle muži bytostně nesnáší.

    Najděte si proto svoje vlastní způsoby, jak si zvednout vaše sebevědomí. Každému ho zvedá něco jiného. Choďte pravidelně cvičit, podívejte se na make up tutoriály na youtube, běžte si koupit slušivé oblečení, vzdělávejte se, zajděte si ke kadeřnici apod.

  2. Podtrhněte krásu oblečením - Určitě nic nezkazíte zajímavým outfitem. Vzít si na sebe oblečení s hlubokým výstřihem nebo minisukni je příliš prvoplánové. Rafinovanější jsou třeba přiléhavé šaty, které zvýrazní vaši postavu nebo klasická kombinace bílé košile s džínami. Pokud umíte oblečení dobře prodat, nemusíte se nutně vyhýbat ani volnějšímu oblečení. Pozornost mužů získáte díky vysokým podpatkům. Ty dovedou váš outfit k dokonalosti.

    Říká se také, že muže, podobně jako býka, přitahuje červená barva. Červená totiž symbolizuje vášeň, lásku, divokost a muže rozhodně nenechá chladnými. Pokud si nechcete nutně pořizovat červený kousek oblečení, zkuste třeba jen červenou kabelku, boty nebo jen rudou rtěnku.

  3. Zalichoťte - Téměř každý rád poslouchá lichotky, že ano. Pokud si chcete nahnout muže na vaši stranu, pochvalte mu vzhled, oblečení, pracovní úspěchy apod. Lichotky by samozřejmě neměly být moc časté, aby to nebylo moc průhledné a taky by rozhodně měly být upřímné. Za žádnou cenu neříkejte věci, které nemyslíte vážně.

  4. Poslouchejte - Zajímejte se o muže, o kterého stojíte. Naslouchejte mu a buďte empatické. Ptejte se ho na věci, o kterých mluví. Ovšem tak, aby to nevypadalo jako výslech. Důležité je ukázat, že ho posloucháte a že vás zajímá. V tomto bodě jsem často chybovala. Jsem hodně upovídaná a bohužel ještě o to více ve chvílích, kdy jsem nervózni nebo když jsem s mužem, který se mi opravdu hodně líbí. Pomohlo mi zvolnit a nechat muži více prostoru při společné konverzaci.

  5. Netlačte na pilu - Téměř každá žena je zvědavá a je ráda, když ví, na čem je. Při flirtování tak často myslí na to, jestli se muži opravdu líbí, jestli ji pozve na rande, kam to všechno směřuje apod. Zkuste se od takových myšlenek oprostit a netlačit tak moc na pilu. Říká se, že muž ztratí o ženu trochu zájem, když ho poprosí o jeho číslo nebo mu ho sama dá. Na druhou stranu jsou i muži, kteří jsou rádi, když převezme iniciativu žena. Musíte se tedy snažit správně vyhodnotit situaci a podle toho následně jednat.

hracky-pro-dospele

Ignorujte všechny body výše a buďte sama sebou. 

Teď si budu trochu protiřečit. Na jednu stranu vám tu píšu o tricích a tipech, jak svést muže, abych vám následně řekla, že je máte ignorovat. To je trochu paradox, nemyslíte? Každopádně být svá je to nejdůležitější pravidlo, co se svádění týče. Protějšek dříve nebo později vypozoruje, že to nejste vy a že si hrajete na něco, co prostě samy nejste. Kvůli muži a ani kvůli nikomu jinému se nikdy rozhodně neměňte. Váš vysněný muž by vás měl mít rád pro to, jaké ve skutečnosti jste a ne pro to, co jste si načetly.

Pro Dudlu napsala: Veronika Kavanová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: