UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na mokrý orgasmus?

O orgasmu jsme slyšeli všichni. Zažili jsme ho (snad) skoro všichni. A většinou o něm nemám problémy v dnešní době mluvit. O mokrém orgasmu se ale příliš nemluví a ostatně se toho ani pořád dost neví. Spousta dalších lidí má o něm zkreslené informace a to převážně díky porno filmům. Překvapilo mě taky, že si hodně lidí myslí, že je to mýtus a že ve skutečnosti neexistuje. Opak je ale pravdou. Přečtěte si, co je to mokrý orgasmus a nastudujte si techniky, jak ho dosáhnout.

jak-na-mokry-orgasmus

Jak na mokrý orgasmus u ženy? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Co je to mokrý orgasmus tzv. Squirt?

Mokrý orgasmus má několik dalších přízvisek. Najdete ho taky pod pojmy jako je squirting, mokré vyvrcholení, ženská ejakulace apod. Z vědeckého hlediska jsou mezi nimi drobné nuance, ale v podstatě se jedná o ženský orgasmus, který je doprovázen výstřikem čiré tekutiny z pochvy. Za výstřikem stojí tzv. Skeneho žlázy, která se nachází v horní části pochvy nedaleko močové trubice. Tomuto se říká také ženská prostata. Množství ejakulátu i intenzita výstřiku se může diametrálně lišit. Někdy z ženské pochvy vyteče jen menší množství tekutiny, někdy z ní zase může vystříknout opravdu veliké množství a to až na několik desítek centimetrů daleko.

Existuje několik typů párů, které mají s mokrým orgasmem zkušenosti. Některé dvojice přišly k orgasmu jako slepý k houslím. Prostě se odehrál, aniž by o to dvojice jakkoliv usilovala. Pokud s ním do té doby neměly páry zkušenosti, můžou být v šoku a žena se může dokonce i stydět. Hodně lidí si totiž mylně myslí, že výstřik je neudržená moč. Ejakulát má ale úplně jiné složení, i když moč lehce obsahovat může a to zejména z důvodu, že se žena uvolní natolik, že při silném mokrém orgasmu může k lehkému úniku moči dojít.

Pak mohou být takové páry, které mají mokré orgasmy během sexu celkem pravidelně. A pak jsou i takové dvojice, které se snaží mokrý orgasmus prožít. Dobrá zpráva je, že skoro každá žena je schopna mokrého orgasmu se správnou technikou dosáhnout. A ty nás momentálně zajímají nejvíce. Jak mokrého orgasmu dosáhnout? Přečtěte si následující body, které se týkají teorie a poté se vrhněte na praxi.

Kdo je připraven, není překvapen

Promluvte si o mokrém orgasmu.  Pokud si je žena vědoma toho, že během orgasmu občas stříká, měla by svého partnera o této skutečnosti informovat. Mohl by být zaskočený, zvláště pokud se s tímto jevem ještě nikdy předtím nesetkal. Měli byste si o něm promluvit i v případě, že chcete mokrý orgasmus nacvičit společně. Některým ženám se tato myšlenka nemusí líbit a nebudou chtít v tomto ohledu příliš experimentovat. Vždycky je důležité, aby mokrého orgasmu chtěli dosáhnout oba.

Příprava k cestě za mokrým orgasmem  je velice důležitá. Nezáleží jen na tom, aby byla připravená žena. Připravte taky samotnou postel nebo místo, kde se bude experiment odehrávat. Dejte na něj prostěradlo, voděodolnou podložku nebo ručníky. Jak už bylo výše uvedeno, ejakulace může být nevyzpytatelná z hlediska jejího množství a dálce výstřiku.

Samotná žena se může připravit tak, že si před samotným sexem odskočí a vyprázdní svůj močový měchýř, aby si byla jistá, že jde opravdu o ejakulaci a ne o únik moči. Jedním z nejdůležitějších faktorů pro dosažení mokrého orgasmu je uvolnění se. Žena by neměla být ve stresu a myslet na to, jestli se jí to podaří nebo ne. Čím více na něj bude myslet, tím méně je pravděpodobné, že ho ve finále dosáhne.

Pokud chcete společně dosáhnout mokrého orgasmu, měli byste si být vědomi toho, že nepřijde rychle. Čas přináší ovoce. V tomto případě mokrý orgasmus. Je třeba stupňovat vzrušení pomalu, ale o to intenzivněji. 

hracky-pro-dospele

Jak dosáhnout mokrého orgasmu?

A jdeme na to! Ideální je stimulovat více oblastí zároveň - klitoris, bod U (oblast nad ústím močové trubice, která vypadá jako obrácené písmeno U), stydké pysky a bod G (zvrásněná tkáň uvnitř vagíny na přední stěně). Kombinací této stimulace snadněji dosáhne žena ejakulace.

G bod můžete stimulovat několika způsoby. Například správnou sexuální polohou (vhodná je v tomto případě poloha zezadu), pomocí prstů nebo pomocí různých erotických pomůcek, které jsou přesně určené pro dráždění G bodu. Žena by měla při tomto dráždění zatínat a uvolňovat pánevní svaly, které používá při močení. Tyto cviky se nazývají Kegelovy cviky a používají se zároveň na posílení pánevního dna.

Ze začátku je dobré, když žena leží na zádech, má pokrčené nohy a muž jí stimuluje G bod pomocí prstů a orálně klitoris. Tak dlouho, dokud nebude mít žena pocit na močení. Ten nastává tehdy, kdy se ženská prostata naplní tekutinou. Žena nemusí mít z toho v tu chvíli úplně dobrý pocit a má tendenci přestat. Důležité je však pokračovat dál a naopak ještě více na G bod zatlačit.

Poté, co je orgasmus pro ženu nevyhnutelný, měla by zatlačit jako když se jí chce močit a dát tak ejakulátu průchod ven. Muž by měl v tuto chvíli vytáhnout prsty, penis nebo erotickou pomůcku stimulující G bod a nechat ženu ejakulovat. Po prvním výstřiku nepřestávejte a naopak pokračujte. Žena totiž může zažít několik výstřiků za sebou během krátké chvíle. Dělejte ten stejný postup stále dokola, dokud žena nebude uspokojená nebo dokud jí to nebude nepříjemné. Pokud se vám to nepodaří hned napoprvé, nevzdávejte se a zkoušejte to i nadále. Až se to konečně podaří, budete mít úžasný pocit. A to oba dva.

Pro Dudlu napsala: Veronika Kavanová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: