UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je to metrosexuál?

Máte ve svém okolí muže, který velice dbá na svůj vzhled? Nazýváte ho šampónem nebo také šampónkem? Tento muž až přehnaně dbá o svůj vzhled daleko více než třeba žena. Metrosexuál je právě tento muž, tento pojem není zase tak starý spíše novodobý. A samozřejmě to není pro daného muže lichotka, ale jde spíše o urážku.

kdo-je-metrosexual
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Nejen o svůj vzhled, ale také přehnaně dbá o své oblečení, případně návštěvy jak posiloven tak i solárií atd. Některé ženy mohou mít právě tyto typy mužů doma a připadají si tak i podřadně, protože je neustále upozorňují na jejich vzhled. Ano je tomu skutečně tak, setkat se s tím můžete i ve svém zaměstnání. Proč tomu, ale skutečně tak je?

Jak vznikne takový typ člověka?

U některých to může být již od útlého věku a u některých až postupem času. Může to po nich navíc vyžadovat branže ve které pracují a tím se najednou stanou metrosexuálem, aniž by si to třeba uvědomili. Pro klasického muže je to velice zvláštní a tyto typy nemají moc v lásce. Trochu jim připadají jako ti homosexuálové což jsme právě od typických mužů slýchávali pokud kolem zrovna procházel tento typ.

hracky-pro-dospele

Neklademe důraz na to, že muž musí být zarostlý, neupravený atd. Pečovat by o sebe měl snad každý, ale do určité míry jak je zdrávo. Pravidelně se sprchovat, umývat si vlasy a čistit si zuby je asi pro každého člověka naprostý základ, který považujeme za standard. Navíc pakliže se muž navoní deodorantem nebo krásným neodolatelným parfémem podlehne mu ne jedna žena

. Úprava vousů kdy si můžete dnes v dnešním 21. století zajít do barber shopu je takřka přirozená. Ano i dříve muži chodili na úpravu vousů a nenechávali si tak několika denní strniště. Každé žene se, ale líbí naprosto něco jiného. Některá miluje muže s vousy a jiné se to dozajista protiví. A jaký typ muže preferujete vy milé dámy? Řádně upraveného a nebo trošku rozcuchaného?

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: