Kdo je to metrosexuál?

Máte ve svém okolí muže, který velice dbá na svůj vzhled? Nazýváte ho šampónem nebo také šampónkem? Tento muž až přehnaně dbá o svůj vzhled daleko více než třeba žena. Metrosexuál je právě tento muž, tento pojem není zase tak starý spíše novodobý. A samozřejmě to není pro daného muže lichotka, ale jde spíše o urážku.

kdo-je-metrosexual
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Nejen o svůj vzhled, ale také přehnaně dbá o své oblečení, případně návštěvy jak posiloven tak i solárií atd. Některé ženy mohou mít právě tyto typy mužů doma a připadají si tak i podřadně, protože je neustále upozorňují na jejich vzhled. Ano je tomu skutečně tak, setkat se s tím můžete i ve svém zaměstnání. Proč tomu, ale skutečně tak je?

Jak vznikne takový typ člověka?

U některých to může být již od útlého věku a u některých až postupem času. Může to po nich navíc vyžadovat branže ve které pracují a tím se najednou stanou metrosexuálem, aniž by si to třeba uvědomili. Pro klasického muže je to velice zvláštní a tyto typy nemají moc v lásce. Trochu jim připadají jako ti homosexuálové což jsme právě od typických mužů slýchávali pokud kolem zrovna procházel tento typ.

hracky-pro-dospele

Neklademe důraz na to, že muž musí být zarostlý, neupravený atd. Pečovat by o sebe měl snad každý, ale do určité míry jak je zdrávo. Pravidelně se sprchovat, umývat si vlasy a čistit si zuby je asi pro každého člověka naprostý základ, který považujeme za standard. Navíc pakliže se muž navoní deodorantem nebo krásným neodolatelným parfémem podlehne mu ne jedna žena

. Úprava vousů kdy si můžete dnes v dnešním 21. století zajít do barber shopu je takřka přirozená. Ano i dříve muži chodili na úpravu vousů a nenechávali si tak několika denní strniště. Každé žene se, ale líbí naprosto něco jiného. Některá miluje muže s vousy a jiné se to dozajista protiví. A jaký typ muže preferujete vy milé dámy? Řádně upraveného a nebo trošku rozcuchaného?

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si na Dudlu erotické hračky a zábavu pro dospělé: