UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jaký je sex po telefonu?

Jsem strašně ráda, že žiju v době technologických vymožeností. Mám ráda sex a když jsme byli s bývalým přítelem od sebe často daleko a oba z nás v jednu chvíli bydleli na opačném konci republiky, byl telefon jediným zprostředkovatelem našeho sexu. Můžete mít sex po telefonu a nemusíte mít zrovna vztah na dálku jako jsem měla tehdy já. Stačí když vy nebo partner třeba odjedete na služební cestu. Jak na sex po telefonu? Půjdeme na to krok za krokem.

jaky-je-sex-po-telefonu
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Vždy je dobré předem se shodnout na tom, v kolik hodit si dáte virtuální rande, abyste se na něj oba stihli dostatečně připravit. Buďte si jisti, že máte vy i partner soukromí a nikdo vás nebude moci nachytat třeba zrovna v tom nejlepším. Jedině tak se oba dokážete naladit na stejnou vlnu a uvolnit se.

Ze začátku možná budete malinko nervózní. A obzvláště pokud jste nikdy jeden nebo oba dva sex po telefonu nikdy neprovozovali. Můžete se uklidnit třeba skleničkou vína, abyste odhodili veškeré zábrany. Nemusíte jít hned po zvednutí sluchátka na to. To by bylo celkem nepřirozené. Zeptejte se partnera, jaký měl den, svěřte se mu, že vám chybí a pak můžete volně přejít k tématům se sexuálním podtextem. Řekněte mu, že na sobě nic nemáte nebo že se svlékáte, toužíte po tom, aby se vás dotýkal, hladil apod. Můžete přejít do dominantní pozice a přikázat vaší drahé polovičce, aby se také svlékla, začala se sama dotýkat tam, kde by si přála, abyste hladil(a) ji.

hracky-pro-dospele

Když už máte dostatečně eroticky navozenou situaci, začněte být víc odvážnější. Povídejte vašemu partnerovi, co zrovna děláte a jak si to děláte. Vzhledem k tomu, že vás nevidí, potřebuje si věci dostatečně představit. Proto nevynechávejte detaily. K tomu můžete vzdychat do telefonu. Nikdo vás nevidí, proto odhoďte všechny zábrany a dělejte vše, co je vám příjemné.

Pokud se nestydíte, doporučuji si zapnout videohovor, aby vás váš partner viděl a byl ještě více nažhavený. Místo telefonu můžete samozřejmě použít laptop. Jestli chcete sex po telefonu dát na vyšší level, pořiďte si vibrátor, který se ovládá dálkově přes mobilní aplikaci. Váš partner vám tak může dělat dobře, i když bude fyzicky na úplně jiné straně zeměkoule.

Možná zjistíte, že sex po telefonu není nic pro vás. Nebo v něm naopak najdete zalíbení takové, že se na služební cesty začnete vyloženě těšit.

Pro Dudlu napsala: Nikki L.

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: