UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Přednášíme na SEO jako Brno?

SEO jako Brno je marketingová akce pořádaná týmem SEO specialistů z jihu Moravy, kteří věří, že SEO nikdy neumře. Jakub Rejnuš, Martin Šimko, Tereza Nováková, Miloslav Hamsa a Ivo Kylián pravidelně organizují setkání nadšenců do on-line marketingu s cílem přinášet užitečné informace a debatovat o novinkách. My jsme měli 12. 6. 2023 možnost předat své know-how o Dudlu, jaké to bylo?

seo-jako-brno

SEO jako Brno (Zdroj: SEOjakoBrno.cz

O čem byla přednáška?

Protože Dudlu je dropshippingový e-shop zaměřený na SEO, tak přednášet se nemohlo na akci s názvem "SEO jako Brno" o ničem jiném, než jakou strategii máme a jak bojujeme s rostoucími náklady za PPC reklamu. Rozebrali jsme so nás trápí, ale také jak jsme díky SEO mohli eliminovat veškeré náklady na minimum a jaké nástroje v Shoptetu a nejen v něm používáme.

Slidy z přednášky pro SEO jako Brno (Autor: Tomáš Zahálka)

Po přednášce a smršti dotazů následovala neformální after párty a my se z Kavárna Trojka přesunuli do několika barů, kde se dál probíral SEO marketing. Moc děkujeme za pozvání, doufáme, že jsme komunitě trochu přispěli a jste-li z Brna, tak doporučuji akce sledovat. I když SEO není váš obor, určitě se dozvíte mnoho zajímavých poznatků, které dokážete aplikovat i na váš projekt.

#SEOjakoBrno můžete sledovat na WebuTwitteru, Facebooku a Instagramu, tak si nenechte žádnou akci ujít!

Pro Dudlu sepsal: Tomáš Zahálka

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: