UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je ezoterika?

Nadpřirozeno nás lidi vždy lákalo. Záhady, které jsou nevysvětlitelné. Čarodějnictví za které se v dávných dobách upalovalo, protože to bylo spojeno s ďáblem. Ano i takové zmínky máme v naší historii, jenomže dnes tomu už naštěstí tak není.

co-je-ezoterika
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Ezoterika má široký pojem. Věříte na osud a chcete si zajít ke kartářce, protože vaše kamarádka tam také byla? Pak spadáte do této oblasti. Někomu tyto rady pomůžou, aby se tak dál posunul ve svém životě, jenomže některým dokážou neskutečně zamotat jejich hlavu. Zajímáte se o andělíčky, co takový strážný anděl o kterém se mluví velmi často a lidé se k němu dříve modlili? Věří vaše děti na víly a skřítky?

Tato široká oblast je pro některé velkou záhadou. Najdou se i tací, kteří mají doma oltářky a modlí se k nim dnes a denně. Proč těmto lidem tedy brát jejich víru? Každý věří v něco jiného, a pokud oni mají to své a nikomu to nevnucují a jsou navíc naprosto vyrovnaní a klidní lidé, tak se s nimi raději budete vídat třeba ve vašem zaměstnání než s těmi co jsou neustále protivní a arogantní.

antistresove-hracky

Do této kategorie můžete zařadit i léčivé kameny. Ano i léčitelství a různé bylinky nám mohou tak pomoci s našimi zdravotními problémy. Mastička z konopí, kterou zakoupíte ve vaší lékárně vám pomůže při dýchacích problémech, ale také při bolesti vašich ztuhlých zad. Levandule dokáže zklidnit vaše tělo i vaší mysl, protože se dobře po ní spí. Meduňka, heřmánek a další bylinky, které si můžete doma pěstovat na vaší zahradě. Mluví se velmi často i o čakrách.

Kdo má nějakou uzavřenou tak může být problém sám se sebou. Pozor si, ale dávejte pokud chcete zavítat k osobě, která má čistit a otevírat čakry, aby vám neudělala pravý opak. Kdo by se potom chtěl cítit daleko hůře než, když zavítal na dané sezení? Raději se tomu vyhněte a zkuste si tak dát svůj život podle sebe dohromady. A věřte tomu, že to tak funguje. Kdo jiný to za vás udělá? Nikdo!

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si antistresáky:

Pokračujte v čtení blogu: