Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Co je to chucpe?

Zvláštně znějící slovo, které spousta lidí nezná a nikdy neslyšela. Jaký je význam slova chucpe? Pojďme si to rozebrat podrobněji v tomto článku. Určitě známe tu situaci, kdy někdo i přes naše milé jednání je k nám až nevídaně a přehnaně drzý, arogantní a troufalý. Takového člověka nazýváme chucpe.
 
co-je-to-chucpe
 (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Chucpe je jednoduše člověk, který neumí ani trochu jednat s trochou pokory a používá místo toho agresivitu. Má pocit, že je něco mnohem více než ostatní. Tak to ale vůbec není. My, lidé, bychom si měli být všichni rovni.

Někoho chování ale prostě a jednoduše nezměníte, i kdybyste se snažili opravdu sebevíc. Je lepší si zvyknout na to, že takoví lidé mezi námi jsou a bohužel i vždycky budou. Je to holý fakt z reality.

A představte si, že někoho takového znáte z vašeho okolí. Takoví lidé vás akorát dokážou pořádně vystresovat a mnohdy i vytočit. A věřím že každého z nás. Většina z nás se s takovými lidmi bohužel denně potkává. Tito lidé dokážou být tak nepříjemní a pokazit nám úplně celý den.
 
V mnoha případech i život, protože se opravdu velmi často pletou do věcí, do kterých by vůbec neměli a to je podle mně špatně. Ale toto bohužel neovlivníte. Tito lidé si to nejspíše nikdy neuvědomí a dále budou řešit životy ostatních.

antistresove-hracky

Jednoho takového "chucpe" mám také v okolí. Takže naprosto dobře vím, o čem mluvím a jak takový chucpe dokáže znepříjemnit den, či život a být pořádně otravný. Zásadně se ale těmto lidem snažím vyhýbat právě proto, že dokážou udělat v životě akorát chaos a stres.
 
Tomu se přesně snažím vyhýbat a tak každého chucpe pošlu do patřičných míst. A vy byste to měli udělat také, protože jinak budete mít před sebou v okolí pořád arogantního a nevyrovnaného člověka, který bude neustále řešit váš život namísto toho svého. Setkali jste se někdy taky s nějakým chucpe?
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si antistresáky:

Pokračujte v čtení blogu: