UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je cynik?

S touto osobou se pravděpodobně setkal už každý z nás ve svém životě. Jenomže jak se tomuto člověku vyhnout nebo se s ním naučit jednat, aby vám neotrávil váš hezký den? Jak tedy správně charakterizovat tuto osobu, abychom ji nezaměňovali s jinou? Pro cynika je typické to, že velmi rád bude zraňovat vaše city a shazovat vám vaše názory. Navíc také opovrhuje morálními hodnotami, které jsou obecně uznávané.

kdo-je-cynik
 (Zdroj fotky: Freepik.com)

Tento člověk může být od mala takto vychováván nebo v něm je něco potlačováno, a on se tak stal právě cynikem. Pokud tedy musíte trávit s tímto člověkem pracovní dobu, tak se zaměřte více na sebe a jeho zkuste prakticky ignorovat do určité míry. Pakliže se s vámi pustí do konfliktu, kdy si budete připadat méněcenní, protože absolutně shodil vaše názory, i přestože si myslíte, že to tak je, nechte to plavat. Tuto osobu již nezměníte!

Jestliže však máte doma partnera, který je typický cynik, o to hůř se vám s ním může žít. Některým ženám toto chování nevadí, ale jsou i takové, které se snaží svého partnera změnit a najít v něm to dobré. Vztahy jsou navíc o kompromisu, a jakmile tedy budete neustále shazována, je možná na čase, abyste se poohlídla někde jinde nebo to začala rázně řešit.

antistresove-hracky

K tomu vám mohou pomoci i odborníci. Milé dámy a pánové, pokud navíc čtete horoskopy tak si můžete v pohodlí domova přečíst o znameních, která jsou také velmi cynická, pokud jim není něco po chuti. Co takové Váhy, které nemají rády, když se jejich partner vymlouvá a přijde pozdě? Dokážou ho velmi rychle shodit a znemožnit.

Ano máme i živé příklady ze života, a nejen toto znamení to dokáže, ale i další. Naučme se tedy spolu vycházet a nechovat se jako nějaký cynik, ale řešit věci s nadhledem. Protože kdo si škodí jsme jen my, a nebo ubližujeme našim kamarádům nebo partnerům a možná i zbytečně poté vyvoláme hádky.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si antistresáky:

Pokračujte v čtení blogu: