Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Kdo je to ateista?

Slyšeli jste už někdy slovo ateista? Víte, co toto slovo znamená? Pokud ne, můžete si přečíst tento článek, který vám toho prozradí mnohem mnohem více. Ateista - takto označujeme nebo nazýváme člověka, který nevyznává žádnou víru a Boha. Tudíž nevěří v žádné náboženství - ani Islám, hinduismus, buddhismus, křesťanství nebo jakékoliv jiné.

kdo-je-ateista
 (Zdroj fotky: Freepik.com)

Ateisté bývají často odsuzovaní společností. Podle mně ale každý může mít svobodnou vůli rozhodnutí, jestli nějakému náboženství věřit bude, nebo nebude. Je to výhradně jeho věc.

Pro mě je třeba osobně naprosto nepředstavitelné, že bych žádné náboženství nevyznávala. Jsem křesťanka. Sice nejsem tak pobožná, jako někteří křesťané, ale je to moje vyznání.

Už jsem byla tolikrát v kostele a šla jsem sem vždy, když jsem měla nějaké problémy (ať už psychické z práce, nebo osobní problémy). Avšak zajímavé je, že vždy po návštěvě kostela, kde jsem se v duchu modlila a vnímala tu nádhernou atmosféru, kterou kostel poskytuje, se mi opravdu velice hodně ulevilo. Ještě více, když zde hráli na piano různé kostelní písničky, to je teprve opravdový balzám na duši, který stojí za to prožít.

antistresove-hracky

Dokonce jsem i párkrát v kostele zpívala. Na svatbách například. To byl také úžasný zážitek, který přeji každému člověku, aby ho mohl zažít. Jednoduše a stručně řečeno, kostel je prostě náplastí a lékem pro všechny vaše problémy a starosti, které v sobě ukrýváte. A můžete mi věřit, že jenom to, že se v duchu pomodlíte za lepší zítřky, nebo slyšíte kostelní písničky, vám rapidně zlepší náladu, ať už se cítíte jakkoliv.

Atmosféra, která sálá ze stěn kostela, je prostě magická a nepopsatelná. A proto se tam taky tak moc ráda vracím a tak moc tohle místo zbožňuji. Kdo někdy byl v kostele, určitě přesně ví, o čem mluvím a zná i všechny pocity, které cítíte po návštěvě kostela.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si antistresáky:

Pokračujte v čtení blogu: