UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je Agilita?

Minule jsme řešili téma jako bylo Agility. Jenomže je Agilita a Agility stejné slovo? Naprosto ne! Nepleťme si proto tyto dva pojmy, které jsou od sebe naprosto odlišné. Pokud jste majitelem či majitelkou firmy tak jste s tímto názvem určitě setkali.

co-je-agilita
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Pro nás laiky je to, ale naprosto nové téma, které bude třeba pro některé velmi zajímavé. Rychle se měnící změny na trhu na které musí firma dobře a rychle reagovat, aby byla tak žádaná a měla dobré i zisky. Dnešní moderní a urychlená doba si také vyžaduje rychlý nástup procesu, který je pro vaší firmu ideální, aby se tak dál mohla dobře rozvíjet.

Nikdo učený z nebe nespadl a člověk se má stále co učit a to po celý zbytek svého života. Procesy, které navíc jsou prospěšné pro firmu kdy si o ní zákazníci říkají skoro každý den, protože se jim líbí jak dokážou rychle reagovat a mít tak i přehled o trendech apod. je třeba v oblasti módy velmi důležitá. Kdo by chtěl neustále kupovat stejné boty, které sice jsou spolehlivé a vydrží o několik běžeckých závodů jenomže každý jsme jiný a v tom je ta podstata. Proč byste měla mít stejné boty jako má vaše kamarádka nebo kolegy, když přitom jiná firma dokáže daleko více a navíc i za dobrou cenu, ale nebojí se to rozjet tak jak si žádají její zákazníci?

Ano poptávka ovlivňuje také nabídky, a jestliže firma nebude mít zpětné ohlasy na daný produkt je také možné, že jej stáhne z prodeje, protože jí přestává vydělávat. Nejen v módě, ale také z dalších odvětví jsme se s tím určitě setkali. Co takové sladkosti? Myslíte si i vy, že firmy, které je vyrábějí jsou s moderní dobou? Chtějí do svých výrobků dávat méně cukru, protože si to společnost vyžaduje? Nebo si jednou stále stejnou hudbu a zákazníci to nadále budou kupovat a to ještě za vyšší cenu než před rokem? Tato informace je k zamyšlení, zkuste nad tím také zapřemýšlet stejně jako my.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: