UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je potřeba na svatbu?

Plánování svatby je snad to nejkrásnější, co v životě může být. Jedno z nejvíce nádherných období, na které se těší snad každá žena a sní o něm snad už odmala. Co je ale na svatbu potřeba? To už je otázka, kterou si klade hodně lidí a zde na ni naleznete odpověď. Tak se pohodlně usaďte a jdeme na to.

co-je-potreba-na-svatbu

Místo, kde se budete brát

Při plánování svatby je velice důležité si rozmyslet, kde budete chtít svatbu uskutečnit. U moře? Na radnici? Nebo někde v přírodě? To je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou byste si měli zvážit.

Určitý rozpočet peněz na svatbu

I peníze na svatbu jsou důležité - tedy podle toho, kde ji budete chtít. Pokud na matrice, moc peněz potřeba není. Pokud naopak ale někde na luxusní dovolené u moře, musíte počítat s tím, že to bude stát určitý obnos peněz. Nejlepší je rozpočet zaplatit napůl (váš partner půl a vy taky).

Svatební hostina, hosté
 
Dalším důležitým faktem je uvědomit si, kolik budete chtít hostů na svatbě a na svatební hostině.. Někteří lidé dělají jen malou svatbu s pár lidmi, jiní chtějí svatbu s obrovským množstvím lidí. Je jen na vás, co zvolíte.

Svatební šaty, svatební oblek, prstýnky, dort, jídlo

Pro ženicha svatební oblek, pro nevěstu svatební šaty. Jak ale můžete tušit a vědět, výběr svatebních šatů může být pro ženu pěkné dilema. Proto není dobré hned brát první šaty, které uvidíte, ale počkat si na ty, ve kterých si opravdu řeknete, že jsou to ony, ty vysněné. Při plánování svatby taky nesmíme opomenout svatební prstýnky, které si nastávající ženich a nevěsta vymění při obřadu. I dort je jakousi součástí svatební hostiny a je takovou dá se říci "tradicí".

Zvažujete fotokoutek na svatbu? Neotálejte s objednávkou moc dlouho, kapacity jsou omezeny.
 
Nadcházející svatba je jedinečnou událostí, která si zaslouží každý detail plánování. Jedním z klíčových aspektů je fotokoutek na svatbu, který dodá vaší události zábavu, spontánnost a nezapomenutelné vzpomínky. Nicméně, jak často se stává, popularita fotokoutků roste a kapacita těchto služeb je často omezena. Proto je důležité neotálet s objednávkou, abyste zajistili, že máte rezervováno místo pro svůj velký den.
 
Svatební koordinátorka - ano, nebo ne?

Svatební koordinátorky pomáhají s přípravami a průběhem svatby. Na svatbě je samozřejmě mít nemusíte, ale pro novomanžele je to odlehčení a pomůže jim k tomu, aby si jejich svatební den naplno užili. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si antistresáky:

Pokračujte v čtení blogu: