UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak vypadá barva bordó?

Milujete barvy stejně jako my? Každá krásná barva je prostě úžasná. Někomu se líbí fialová jinému zase růžová. Preferujete navíc černou barvu? Vyznáváte motorky nebo snad pořádně tvrdou hudbu? Oproti tomu do společnosti chodíte v jiném oblečení než doma? A co taková bordó barva? Víte o jakou se nyní jedná? Tato barva je vínová a je to odstín červené.

jak-vypada-barva-bordo
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Můžete se s ní setkat na šatech, které jsou elegantní. Trička co můžete nosit nejen doma, ale také i do svého zaměstnání. A nebo si snad přejete mít tuto nádhernou a specifickou barvu na svých vlasech a zazářit tak před ostatními, kteří zblednou závistí poté co vás uvidí následující den? Tak proč to nezkusit. Zvolte si vhodnou kadeřnici, která má dobré ohlasy, abyste si pak marně nelámala hlavu nad tím co vám to na hlavě udělala.

Vyzkoušet se dají i barvy z drogerie, ale dávejte si pozor na to od jaké značky budete barvu kupovat, abyste neměla poté alergickou reakci nebo vám barva od nich nechytla zcela odlišně. Ano na každé vlasy chytá barva jinak. Na ty, které jsou navíc nabarvené tak je dobré zkusit si nabarvit jeden pramínek vlasů a počkat co vám to s ním udělá než si to rovnou celé dát na hlavu.

Jestliže si přejete pořádnou změnu tak si můžete ve svém domě nebo tak i bytě vymalovat touto vášnivou barvou a využít jí ve své ložnici, kde to pro vás bude naprosto přijatelné. Nebo co si pořídit krásné pohodlné křeslo? Ráda pečete a co vyzkoušet makronky, které budou mít takovou barvu? Zkuste si to a třeba se vám takový výsledek velmi dobře podaří a vy tak uznáte, že máte skrytý talent.

A kdo se bojí takových změn tak si může pořídit do své koupelny i ručníky v této barvě. Každý máme svůj styl ať už to je u auta, oblečení nebo střihu vlasů. Je to dobré, protože každý jsme originál a o tom život je. Přece nechcete mít naprosto něco stejného jako má x dalších žen? Nebo snad ano?

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si potřeby pro kutily:

Pokračujte v čtení blogu: