UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak odbarvit černé vlasy?

A máte tu nepříjemný problém. Zkoušela jste si v pohodlí domova nabarvit svoje vlasy, protože jste zkrátka chtěla nějakou pořádnou změnu, a tak i překvapit svého stávajícího partnera, ale místo krásné hnědé vám odstín chytl do černa. Teď si připadáte, že můžete vyrazit leda tak na sraz čarodějnic kam možná zapadnete.

jak-odbarvit-cerne-vlasy
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Představa o tom, že byste snad měla jít další den do práce a ukázat to nadělení i svým kolegům či kolegyním nepřichází naprosto vůbec v úvahu. Co, ale narychlo dělat, aby se vám to postupně vytrácelo z vašich krásných vlasů? Zkoušela jste už pastu z vitaminu C? Nebo heřmánkový šampon, který krásně zesvětlí vaše vlasy?

Ano v drogerii si můžete zakoupit i odbarvovače, ale v tuto chvíli bychom raději být vámi zvolili šetrnější metodu, která neudělá takový zásah do vašich vlasů, ale také kůže, která je pod nimi. Silná alergická reakce nebo snad začervenalá kůže není nic hezkého s čím byste se pak chtěla pyšnit.

 Každý doma má šumák. Myslíme tedy vitamin C v tabletách, ale dá se také použít i citrón. Můžeme navíc odkázat na náš článek, který pojednává o zesvětlení vlasů. K rychlému vymytí můžete také používat klasický šampon a několikrát si vlasy umýt, ano je to trochu nepříjemné, ale za pokus nic nedáte. Během hodiny si tak můžete umýt vlasy klidně i 4x.

Pokud to budete navíc opakovat několik hodin po sobě tak z vlasů barvu o něco málo dostanete. Jen si je nevysoušejte fénem, protože byste si je definitivně zničila. Postačí ručník a potom znovu a znovu opakovat. V krajním případě zvolte narychlo kadeřnici, ale nezapomínejte na to, že ze světlé barvy udělat tmavou jde snadněji a rychleji než opačně. Proto počítejte také, že se vaše peněženka trochu prohne. Chybami se člověk učí a moderní kadeřnictví nabízím svým zákaznicím možnost 3D vizualizace ještě předtím než započne samotný proces barvení a stříhání.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si doplňky do koupelny:

Pokračujte v čtení blogu: