Jak zjistit ascendent?

Každý člověk, který se narodil v určitém měsíci, má své znamení v nějakém ascendentu. Pro příklad můžeme tedy uvést znamení Váhy, které jsou typicky nerozhodné, ale poněkud puntičkářské.

jak-zjistit-ascendent

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Pokud tedy tento člověk bude mít ascendent například ve štíru, dokáže velmi rychle vzplát a mít daleko rychlejší rozhodování a trochu takové pomstychtivosti než jiný, který bude mít ascendent v Rakovi. Platí to také pro další znamení, protože ascendent nás dokáže daleko více ovlivnit než samotné znamení. Ale nesmíte také zapomínat na geny, protože pokud máte v rodině výbušné povahy, tak musíte také počítat s tím, že asi pravděpodobně něco málo zdědíte.

Na internetu si také můžete velmi rychle a snadno dohledat, ať už to je na stránkách, které pravidelně přidávají články o léčivých kamenech, špatné a dobré energii apod., online výpočet, který povede ke zjištění vašeho ascendentu. Ale nemusíte zjišťovat jenom sami sebe, ale také vaše příbuzné, kamarády, kolegy nebo i vaši sousedku. Je to v celku naprosto jednoduchá záležitost. Kdo chce, ale znát podrobné informace a popis o ascendentu, tak je spousta internetových stránek, které vám ihned vydají potřebné informace.

Určitě si tedy udělejte čas a pročtěte si tak něco málo o sobě. Rozhodně vás to mile překvapí, a vy se tak dozvíte proč vlastně reagujete na jednotlivé situace naprosto jinak než by reagovalo vaše znamení. Opakem ascendentu je také descendet, který je už méně známý. Je to opak ascendentu, který vypovídá o nás jako o člověku, a naopak descedent nám napovídá jaké lidi přitahujeme, přesněji tedy řečeno jaké typy lidí. Setkáváte se tedy často s lidmi narozenými v býku? Ať už to jsou vaše kolegyně či kolegové, neustále narážíte na toto znamená? A toto vám pomůže ujasnit právě descendent. Proto si uvařte čaj nebo kávu a z pohodlí domova si něco málo načtěte, a pak můžete ostatním lidem ve svém okolí udělat i malou přednášku.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si na Dudlu školní a pomůcky pro výtvarnou výchovu: