UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je snacha?

Také se vám občas stane, že nevíte, kdo je čí příbuzný nebo jak se tyto role v rodině rozdělují? Nebojte se, protože takový problém má opravdu dost lidí a třeba i ve vašem okolí zrovna váš soused. Co taková snacha?

kdo-je-snacha

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Přivedl si váš syn k vám domů novou přítelkyni a vy jste si s ní natolik sedla, že si jí dokážete představit jako svou budoucí snachu? Už se i těšíte na vnoučátka, která se vám budou batolit za několik let po obývacím pokoji a z vás bude tak hrdá a pyšná babička? Ale přece bude tchýně. Otřesné to slovo, protože ne každá je stejná. Některé ženy mají hodnou, ale za to jiné jsou chudinky, protože by se nejraději neviděly, když k nim má přijít na návštěvu.

Pečlivě srovnané prádlo, které raději zamykají do skříní nebo snad špatně vyčištěné boty? Ano, i takové se najdou. Snacha je tedy slovo pro nevěstu, pokud vás váš přítel požádá o ruku a vy mu, tak řeknete ano tak se stáváte pomalu, ale jistě snachou nejen pro vaší tchýni, ale také pro vašeho tchána. Mít dobré rodinné vztahy je naprostý základ proto jako nastávající snacha zvažte, jaké vztahy má váš partner v rodině ještě předtím, než si vás bude chtít vzít.

Je dobré si také zjistit, zda na vás za rohem nečekají nějaké nesplacené dluhy nebo snad exekuce. Pokud toto zjistíte a bude to pravda tak utíkejte, co vám budou nohy stačit. Protože jakmile přejdete do společného manželství automaticky se dluhy vztahují i na vás v případě, že by váš partner neplnil placení. Ale to samé může platit i pro tchýni i tchána, když mají podezření na svou nastávající snachu a nechtějí tak, aby se jejich syn dostal do potíží. Existují tak i různé veřejné rejstříky, díky kterým si také můžete prověřit danou osobu. Ideálním snacha je ta, která se nesnaží vašeho syna předělat, ale také mu nezakazujete se stýkat s vámi to by dobrotu v rodině rozhodně nedělalo.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: