UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je to eunuch?

Setkali jste se někdy s eunuchem? Kdo to je a proč se mu tak říká? Jedná se ve skutečnosti o muže, který podstoupil kastraci, je impotentní nebo nemůže mít potomky. Také se jedná o muže, který je v celibátu. Eunuchy můžeme znát z historie kdy se muži dobrovolně nechávali kastrovat a to již v mladém věku. Poté působili na dvoře vládce. V dnešní době se velmi často stává, že mužům kteří nemohou mít potomky se ženy rády posmívají, a označují je právě za eunuchy.

kdo-je-to-eunuch
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Pro muže je to navíc velká potupa pokud nemůžou mít svého vlastního potomka. Vždy byli muži upřednostňováni ať už to bylo třeba ve vzdělání nebo právě i v tom, že i v dnešní době mají daleko vyšší platy než ženy. Ano bereme je jako živitele rodiny. Jenže co taková matka samoživitelka, kterou nechá její muž, protože odešel za jinou a ona se musí starat nejen o sebe, ale také o své dítě nebo děti postarat.

V tu chvíli přebírá i roli živitele a tím pádem by měla brát i plat jako muž ne? Tímto tématem se tak můžete klidně doma zaobírat se svým partnerem či manželem. Uvidíte poté jaký oni na to mají názor a zda jsou nad věcí nebo jsou stále v tom starém režimu.

Muži se řadili a řadí do role samců, je tomu tak a jejich mužnost je někdy z nich cítit už na metry daleko, a tím nemyslíme, že by pánové nějak zapáchali nebo něco podobného. Zdravé sebevědomí, které se jen tak u některých pánů nenajde a převažuje hlavně ego, si milé dámy povšimněte zda takové jedince nemáte doma.

Nemyslíme egoistu, ale toho druhého. Pokud vám navíc pochválí i to, že jste nejkrásnější žena v sále plném jiných žen, tak takový muž se zajisté musí ocenit. I přestože krásné ženy mají malé sebevědomí, protože si zažily nehezké dětství od svých vrstevnic, které byly oproti nim ať už hloupější a nebo právě méně hezčí, pokud najdou toho pravého partnera, který jim otevře srdce a ukáže jejich pravé já, mají stoprocentně vyhráno a mohou se i tak později začít chovat a to sebevědomě.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si antistresáky:

Pokračujte v čtení blogu: