Jak odblokovat čakry?

Věříte na něco nadpřirozeného nebo na astrologii? Zajímáte se o čakry? Čakry, které jsou zablokované nám mohou znepříjemňovat život po mnoha stránkách. Čakry se totiž vztahují k mnoha důležitým orgánům těla. Pokud vás trápí různé neduhy jako únava, podrážděnost, jste bez nálady nebo vás tíží oslabená imunita, pak mohou být na vině právě zablokovaná energetická centra.

jak-odblokovat-cakry

(Zdroj fotky: Freepik.com)

V těle je hned několik energetických center, které mají za úkol pečovat o tělo a harmonizovat ho. Základních energetických spirál máme v těle sedm. Dokud všechny fungují tak, jak mají, pak je všechno v pořádku. Může ovšem nastat to, že jsou znečištěné a zablokované, což může způsobit různé problémy. V takových případech je nutné čakry vyčistit a odblokovat. Jak na to?

Základní, kořenovou čakru, která je spojena s červenou barvou a stojí za problémy ses zuby, tlustým střevem nebo za poruchami krvetvorby vyčistíte následujícími způsoby. Jednou z možností je pozorovat rudé vycházející či zapadající slunce. Dále si na sebe také můžete vzít jakékoliv oblečení červené barvy či si pořídit do domácnosti interiérové doplňky v tomto odstínu.

Další z čaker, čakru sexuální a sakrální, která v případě zanesení způsobuje potíže související s močovým měchýřem a ledvinami nebo i s rozmnožovacími orgány odblokujete pozorováním měsíce v úplňku, obklopením se věcmi v oranžové barvě nebo posloucháním zvuků přírody.

sportovni-vyziva

Srdeční čakru, která stojí za problémy s plícemi či zády, odblokujete pomocí procházky v přírodě nebo za pomoci růžového oleje.

Krční čakra, která má souvislost s komunikací, ztuhlostí šíje nebo problémy se štítnou žlázou, odblokujete pobytem u moře či jezera, obklopením se modrou barvou nebo také vůní šalvěje a eukalyptu.

Čakru s názvem třetí oko, jejíž znečištění stojí za migrénami a problémy s viděním, vyčistíte pozorováním noční oblohy plné hvězd či aromatickými vůněmi jako je máta a jasmín.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si sportovní výživu:

Pokračujte v čtení blogu: