UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak opravit pojezd u sekačky?

Sekačka na trávu je základním nástrojem pro každou domácnost a zahradu. Ve skutečnosti je to jedno z nejběžnějších elektrických nářadí, které se v domácnostech vyskytuje. Tyto stroje se používají k sekání trávy, plevele a dalších druhů rostlin. Dobře udržovaná sekačka na trávu vám vydrží dlouhá léta a zajistí dokonalý střih trávy na vašem dvoře. Pokud se však o sekačku řádně nestaráte, může se porouchat a být nepoužitelná.

jak-opravit-pojezd-u-sekacky

Pojezdové ústrojí u sekačky?

Pojezdové ústrojí vaší sekačky se skládá z několika částí, které umožňují správnou funkci stroje při sekání trávy nebo plevele. Existuje mnoho různých důvodů, proč může tato část sekačky selhat. Existuje však několik způsobů, jak ji opravit, abyste mohli sekačku bez problémů používat i nadále.

Zde je několik věcí, které byste měli mít při opravě této části na paměti:

Vždy používejte vysoce kvalitní benzín - Benzín je důležitou součástí každého motoru, protože chcete zajistit, abyste používali vysoce kvalitní palivo, kdykoli je to možné. Vždy byste měli hledat benzín s oktanovým číslem vyšším než 87 (běžný), 89 (střední třída) nebo 91 (premiový).

potreby-pro-kutily

Jak opravit pojezd sekačky na trávu?

  1. Odpojte drát zapalovací svíčky od zapalovací svíčky. To proto, abyste mohli otáčet motorem, aniž byste ho nastartovali.
  2. Podívejte se na sestavu pojezdového ústrojí a pokuste se zjistit, jak funguje. Podvozek je to, co pohybuje koly dopředu a dozadu, aby se otáčela. Obvykle je vyroben z kovu, ale může být také z plastu nebo jiného materiálu. Pokud má vaše sekačka elektrický startér, budou v této sestavě ozubená kola, která se nepohybují, když na ně zatlačíte rukou, ale budou se pohybovat, když za ně zatáhnete rukou, zatímco jsou připojena k hřídelím motoru.
  3. Pečlivě si prohlédněte každý kus kovu i všechny plastové díly nebo jiné materiály v této sestavě a pokuste se určit, který díl kam patří a jak se hodí k ostatním dílům této sestavy (pokud je to možné).
  4. Ujistěte se, že všechny tyto části jdou po opravě podvozku správně spojit dohromady!
  5. Pomocí malého šroubováku nebo klíče odstraňte všechny šrouby, které drží pohromadě všechny kovové díly této sestavy (je-li to možné).

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si potřeby pro kutily:

Pokračujte v čtení blogu: