UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je Badoo a jak ho zrušit?

Možná už jste někdy ve vodách internetu narazili na službu Badoo. Badoo je internetová služba zaměřená na seznamování uživatelů. Badoo funguje ve 40 jazycích, včetně češtiny. Kromě počítače je tato seznamka dostupná i na mobilním telefonu.

co-je-badoo

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Co je Badoo a jak ho zrušit?

Tato celosvětová seznamovací sociální síť funguje již od roku 2006 a za tu dobu si získala spoustu přívrženců, ale i odpůrců. Je jako stvořená nejenom pro vážné seznámení, ale také i jen pro flirtování nebo dopisování. Mnoho lidí díky Badoo našli svoji životní lásku. Celosvětově má Badoo více než 500 milionů uživatelů.

Na Badoo můžete zdarma nahrát až 100 fotek nebo si jen tak prohlížet profily různých lidí, na které narazíte. Dále můžete také chatovat. Zaplatit si můžete ale i další funkce navíc, jako například zviditelnění vašeho profilu. Na této platformě je ovšem zvýšené riziko toho, že narazíte na nějaký falešný profil.

Založili jste si Badoo a rozhodli jste se, že ho chcete zrušit. Nevíte, jak na to? Je to jednoduché. Nejprve se přihlaste na svůj účet na Badoo tak, jak jste zvyklí. Poté klikněte v pravém horním rohu na záložku s názvem Nastavení. Pak v levém menu vyberte možnost zrušení účtu, tuto možnost zaškrtněte a poté klikněte na tlačítko Pokračovat.

prislusenstvi-na-mobil

Jen takto ovšem účet zrušit nestačí. Pokud netoužíte po tom, aby byl váš Badoo profil i nadále vyhledatelný na Google, je velmi důležité zaškrtnout při rušení vašeho účtu i možnost odstranění účtu i z tohoto vyhledávače. Jedině tak bude váš účet na Badoo kompletně se vším všudy zrušen.

Při dodržení uvedeného postupu bude váš profil na Badoo zrušen během několika dní. Vyplatí se zrušit si i e-mailový účet, se kterým jste byli na Badoo zaregistrováni, abyste měli jistotu, že vás v budoucnu nebude nikdo skrz tuto seznamovací službu kontaktovat.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: