UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je HMS Core?

Co je hms core a jak funguje? Hms core je framework nové generace, který umožňuje vyvíjet webové aplikace, Quick Apps a aplikace pro Android a Harmony OS na mobilních telefonech, tabletech, chytrých displejích a také na miniaturních elektronických zařízeních pro každodenní nošení.

co-je-hms-core

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Framework hms core poskytuje sadu základních komponent pro vývoj klientských aplikací. Vývojáři mohou tyto komponenty používat k vytváření vlastních klientských aplikací s jistotou, že jejich produkty budou fungovat na různých zařízeních a platformách.

Hms core poskytuje podporu pro společné funkce vyžadované všemi klienty, včetně:

  • Webové aplikace.
  • Rychlá aplikace.
  • Aplikace pro Android.
  • Aplikace Harmony OS.
  • Obsahuje také komponenty jedinečné pro každou platformu, jako jsou:
  • Webový rámec (HTML).
  • Knihovna JavaScript (JQuery).

darky-pro-ajtaky

Kdo vyvinul HMS software?

Harmony OS je revoluční operační systém navržený společností Huawei, který poskytuje intuitivní a přirozené uživatelské prostředí. Byl navržen na základě konceptu "dialogu člověka se strojem", který umožňuje lidem komunikovat se stroji přirozenějším způsobem pomocí hlasu nebo gest.

Pokud například používáte telefon Huawei s nainstalovaným systémem Harmony OS, stačí při zobrazení obrázku vašeho oblíbeného jídla říci "Chci to sníst" a zařízení automaticky rozpozná, co chcete, aniž by bylo nutné zvláštní školení.

Hms core je nová generace softwaru, která splňuje potřeby uživatelů ve všech ohledech doma i v práci. Lze jej použít k vytváření aplikací na míru, jako jsou služby sociálních sítí nebo systémy pro správu chytrého domácího vybavení.

Díky hms core mohou vývojáři vytvářet aplikace HTML5, které fungují na různých platformách, aniž by se museli obávat problémů s kompatibilitou. Platforma podporuje jak rozsáhlé aplikace, jako je WeChat, tak miniaturní aplikace, které se nacházejí v chytrých hodinkách nebo jiných nositelných zařízeních s omezenou kapacitou paměti.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: