UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak odblokovat mobil?

Nejdůležitější věcí, kterou musíte udělat pro odblokování mobilního telefonu, je kontaktovat svého poskytovatele služeb a požádat ho o odblokování. To však může trvat několik dní, takže budete muset být trpěliví.

jak-odblokovat-mobil

Jak odblokovat mobil? (Zdroj: MidJourney)

Jak odblokovat telefon?

Existují různé způsoby odblokování mobilního telefonu. Pokud používáte telefon se systémem Android, můžete jednoduše přejít do nastavení smartphonu a vybrat možnost odblokování, nebo obrátit se na operátora.

Pokud používáte iPhone, musíte použít poskytovatele služeb VPN. Stačí si stáhnout aplikaci z obchodu Apple Store, nainstalovat ji do zařízení a poté ji spustit. Poté budete moci snadno odblokovat svůj mobilní telefon. Pokud si nejste jisti, jak mobil odblokovat, můžete si nechat poradit od odborníků.

darky-pro-ajtaky

Jak odblokovat mobil s androidem

Pokud máte telefon se systémem Android, existuje několik způsobů, které můžete použít k odblokování mobilního zařízení. Odblokování zařízení se systémem Android vyžaduje, abyste prošli několika kroky. Chcete-li odblokovat zařízení se systémem Android, postupujte podle následujících kroků:

Jako první byste měli zvážit výměnu SIM karty za jinou. Tato metoda je nejen snadná, ale také velmi rychlá a účinná. Svůj telefon budete moci odblokovat během několika málo minut!

Pokud výměna SIM karty nepomůže a vy stále nemáte přístup k telefonu se systémem Android, měli byste zkusit použít online nástroj, který vám s tímto problémem pomůže. Na internetu existuje mnoho webových stránek, které takové služby nabízejí, takže najít nějakou by pro vás nemělo být vůbec obtížné!

prislusenstvi-na-mobil

A jak odblokovat kontakty v iPhonu?

Odblokování iPhonu je jednoduchý proces a zabere jen několik sekund. Zde je návod, jak na to:

  • Otevřete aplikaci Telefon na iPhonu. Klepněte na položku kontakty ve spodní části obrazovky.
  • Klepněte na kontakt, který chcete odblokovat, a poté klepněte na upravit v pravém horním rohu obrazovky (nebo přejeďte prstem doleva přes jeho jméno).
  • Klepněte na odblokovat vedle jeho jména a kontakt bude odstraněn z vašeho seznamu blokovaných.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: