UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je smart things?

Pokud vlastníte mobilní telefon, televizi nebo nějaké domácí spotřebiče od značky Samsung, pak už jste se možná setkali s výrazem „smart things“. Zjistěte, co je smart things, jak se používá a co vám může přinést za výhody.

co-je-smart-things

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Chytrá domácnost je v poslední době čím dál více populární. A právě na to cílí i tvůrci aplikace smart things, která cílí právě na ty, kteří chtějí synchronizovat domácnost se svým životním stylem. Díky smart things můžete jednoduše ovládat vaše chytrá zařízení, a to odkudkoliv a kdykoliv.

Díky aplikaci smart things si svoji domácnost přizpůsobíte přesně na míru svým potřebám. Kombinace inovativních chytrých zařízení a této aplikace vám v mnohém usnadní život. Vše můžete mít pod kontrolou nejenom třeba z gauče, ale také z druhého konce republiky, zkrátka odkudkoliv.

Apliace smart things je v podstatě jakýmsi dálkovým ovladačem pro váš domov. Pokud budete na cestách, budete vědět, že u vás doma je všechno v pořádku, a to díky pravidelným oznámením. Na dálku tak můžete spravovat třeba termostat nebo spustit čističku vzduchu.

prislusenstvi-na-mobil

Televizi nebo vysavač si můžete zapnout pomocí svého hlasu. Hlasový asistent je vám kdykoliv k dispozici. Poslouží vám i k rozsvícení a zhasínání světel. Můžete si nechat dokonce i nastavit přijatelnou teplotu na základě detekce pohybu.

Žijte úsporně a optimalizujte svoji spotřebu. Se smart things můžete jednoduše monitorovat spotřebu energie všech vašich domácích spotřebičů právě za účelem optimalizování účtů za spotřebu elektřiny.

U vás doma se také můžete cítit mnohem bezpečněji. Smart things vám poslouží i k ovládání a nastavování kamer. Užijte si rychlejší a snadnější ovládání vašich smart řízení, a to bez ohledu na to, kde právě jste. Jen jedna jediná aplikace vám tak stačí pro obsluhování mnoha vašich zařízení.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: