UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je to hotspot?

Už jste někdy slyšeli slovo hotspot? A víte vlastně, co to slovo hotspot znamená? Tak přesně tohle si dnes rozebereme v dnešním článku, takže pokud máte zájem se o hotspotu dozvědět více informací, určitě neváhejte číst dále. 

co-je-to-hotspot
 
(Zdroj fotky: Freepik.com)
 
V dnešní době toto slovo můžeme slyšet prakticky pořád. Je to slovo, které je (řekla bych) takovým dnešním moderním slangem a plno lidí ani pořádně neví, co toto slovo znamená (nejčastěji to asi budou starší lidé, protože za jejich doby se toto slovo vlastně vůbec nepoužívalo). Nicméně mladí lidé a tato generace jej mezi sebou používá stále a hovoří možná jazykem, který je pro starší lidi tak trochu španělskou vesnicí.

Abych už neodbočovala od tématu, hotspot je vlastně sdílení svých mobilních dat. To znamená, že když jste například se svým kamarádem venku a on připojení (tedy mobilní data) má a vy ne, pokud bude chtít, může s vámi internetové připojení sdílet. V dnešní době je to celkem dobrá věc, protože občas se stane, že data takzvaně "dojdou". A přesně od toho hotspot je a používá ho v dnešní době neskutečná množství lidí po celé zemi (takže si nemyslete, že hotspot tady známe jen my, v České republice).
 

prislusenstvi-na-mobil

Znají ho prostě všude a je rozšířený po celém světě. Tohle jsou hlavní výhody hotspotu. Ovšem nevýhodou může být zase to, že pokud s někým sdílíte svůj hotspot, obvykle se data vypotřebují mnohem rychleji.
 
Takže si prostě jen dávejte pozor na to, abyste potom nezapomněli po veškerém použití hotspot vypnout, aby vám zbytečně neodcházela data, která byste mohli použít na nějaké vyhledávání na internetu, sledování vašich oblíbených seriálů, pokud zrovna nejste doma a podobně.. Tady dobře vidíte, že hotspot má velké rozšíření a využití. Určitě jste někdy hotspot využili i vy (ať už jste sdíleli a nebo přijímali data od někoho jiného).
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: