UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je whatsapp a jak ho nastavit?

Whatsapp je v dnešní době známý po celém světě jako aplikace, která umožňuje uživatelům navzájem komunikovat a uskutečňovat hovory, nebo videohovory zdarma. Je to skoro tak proslulá aplikace, jako Facebook. Nicméně Whatsapp spadá pod Facebook (nyní již Metu). Máte zde řadu různých funkcí, které můžete využívat tolikrát, kolikrát se vám zlíbí.
 
co-je-whatsapp
 
(Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Mezi nejlepší schopnosti aplikace patří posílání hlasových zpráv, posílání smajlíků, samolepek (které si dokonce můžete stáhnout, je jich strašně moc) a gifů, které jsou již vloženy do aplikace Whatsapp. Whatsapp si jako jednu z mála aplikací můžete přizpůsobit k obrazu svému - to znamená nastavit si pozadí chatu, vyzvánění hovorů a oznámení zvuků zpráv. Ani si netroufnu říct, kolik v současné době tuto aplikaci využívá lidí na světě. Je jich opravdu hodně. K tomu, abyste si mohli číst nové zprávy na Whatsappu, potřebujete být připojeni k wifi (internetu).

Já osobně aplikaci Whatsapp využívám každý den, komunikuji přes ni denně a nemohu si ji vynachválit. Je to aplikace, které je úplně lehké si stáhnout. Stačí, když půjdete na svém telefonu na Obchod Play a do vyhledávače zadáte "whatsapp". Whatsapp má ikonku telefonu se zeleným pozadím, kterou určitě poznáte. Stačí jen kliknout na tlačítko instalovat a aplikace se vám sama začne stahovat.
 

prislusenstvi-na-mobil

Stahování může trvat asi minutu až dvě. Pokud máte ale pomalejší telefon, může stahování trvat i o něco déle. Někdy se totiž stává, že máte v telefonu málo místa a z toho důvodu se aplikace pomaleji stahuje.
 
Pokud ještě aplikaci Whatsapp neznáte, věřím, že až si ji stáhnete a podrobně ji prozkoumáte, budete z ní naprosto nadšení. Je to způsob, jak se spojit se svými přáteli z celého světa, i když jste od něj tisíc kilometrů  - a v tom přesně spočívá kouzlo těchto aplikací.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá 

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: