Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Jak funguje Tinder?

Už jste slyšeli o Tinderu, novodobém způsobu seznamování, ale nevíte, na jakém principu to vlastně přesně funguje? Zjistěte, jak funguje Tinder a třeba i vy díky němu najdete vaši životní lásku. Tinder je aplikace určená do chytrých telefonů. Přináší nejenom způsob zábavy a flirtování, ale také možnost poznat nové lidi, seznámit se a třeba se i zamilovat.

jak-funguje-tinder

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Co je Tinder?

Jak tedy vlastně celý Tinder funguje? Prvním a důležitým krokem je registrace. Bez té se zkrátka neobejdete. Poté, co si v aplikaci vytvoříte účet, bude nutné spárovat jej s vaším facebookovým účtem. A pak už je vše hotovo, takže se můžete pustit do průzkumu. Na hlavní stránce vám vyskočí fotky uživatelů. Zobrazují se vám takové, které byly vybrány na základě vámi zadaných preferencí. Preference si jednoduše zadáte v sekci „Předvolby objevů“, kde si nastavíte všechno podstatné.

U každé fotografie naleznete pár informací. Ty si budete muset do profilu zadat i vy. Je to takový stručný popis o vás. K dispozici máte 500 znaků, tak proč je nevyužít.

Vás pak čeká hodnocení těchto fotek. To funguje na tom principu, že v případě posunutí fotky doprava nebo stisknutím zeleného srdíčka dáte najevo, že se vám daný uživatel líbí. V případě, že máte opačný dojem, posunete fotku doleva nebo kliknete na červené srdíčko. A co dál? Pokud daná osoba, kterou jste ohodnotili pozitivně, ohodnotí kladně i vás, můžete spolu začít chatovat. Tomu se říká „match“, neboli propojení.

prislusenstvi-na-mobil

A tady to vlastně všechno začíná.

Postupně se oťukáváte, zjišťujete důležité informace o tom druhém, flirtujete nebo se rozhodnete posunout váš virtuální vztah někam dál a sejdete se. To už je na vás. A úspěšnost této seznamky? Je to tak jako s každou jinou – hop nebo trop. Je to o náhodě a o tom, na koho narazíte. Ale za zkoušku určitě nic nedáte.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: