Jak najít ztracený mobil?

Může se to stát úplně každému. Stačí chvilka nepozornosti, ať už je to kdekoliv – v autobuse, na nádraží, v tramvaji, v šalině. Ještě pořád zde existují lidé, kteří jsou vám schopni ukradnout mobil. Je to opravdu drzé. Nicméně v dnešním článku vám mohu poradit, jak najít ztracený mobil.

jak-najit-ztraceny-mobil

Jak najít ztracený mobil? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Prvním a asi nejlepším řešením, které se naskytne hned, jak ztratíte telefon, je to, že spousta lidí se chodí dívat na místo, kde pravděpodobně telefon ztratila. Šalina, tramvaj, autobus, vlak, nádraží, ochod… V případě, že jste telefon ztratili v šalině, tramvaji, autobusu, obchodě nebo vlaku, se můžete zeptat obsluhy, jestli někdo z nich telefon nenašel. Pokud vám oznámí, že ne, začínáte propadat panice. Nicméně jsou i další řešení, jak najít ztracený mobil, když jedno řešení nevyšlo.

Pokud se ani na místě, kde telefon pravděpodobně zmizel, mobil nenajde, je třeba přistoupit k dalšímu řešení, které by mohlo pomoci ztracený mobil najít. Každý telefon má účet a v něm určité úložiště. Výhodou je, že když se vám telefon ztratil, můžete se podívat na polohu, kde přesně se nachází, když se přes tento účet přihlásíte (třeba na notebooku). Nejlepší hledání mobilu je proslulé u značky Apple, která má tento systém dokonale vymyšlený. To však ale neznamená, že tento systém nenajdete i u ostatních značek, jako jsou například Samsung, Honor, Huawei, Motorola a tak dále.

prislusenstvi-na-mobil

Podle přesné polohy můžete tedy určit, kde se právě váš telefon nachází. Ztrátu můžete oznámit poté na policii, kde vám pomůžou telefon najít a tím, že máte polohu telefonu, kde se telefon nachází, jim velice usnadníte práci a je opravdu velmi veliká pravděpodobnost, že vám telefon najdou a zpátky vám ho přinesou. Tudíž v sedmdesáti procentech se tedy telefon najde a vy ho budete mít zpátky. A poučením pro vás je, že příště si na své věci budete dávat určitě lepší pozor.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu příslušenství na telefon: