UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak stáhnout aplikaci do mobilu?

Každý není tak zručný na mobilním telefonu a zejména starší lidé, kteří se v moderních technologiích neorientují tak, jako dnešní mladiství. A proto neznají různé posuny, technologie a vymoženosti této doby, která dá se říct v posledních letech docela slušně pokročila.
 
jak-stahnout-aplikace-do-mobilu
 
Jak stáhnout aplikaci do mobilu? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Proto když starší lidé mají dotykový telefon a něco si potřebují vyhledat nebo stáhnout nějakou aplikaci, neví si rady a problém už je na světě. Většinou jsou z toho zoufalí a já se jim ani nedivím. Oni vyrůstali v úplně jiné době, v době tlačítkových mobilů, kdy potřebovali funkci zpráv, volání a to je tak možná všechno. Jak už ale víte, dnes je vše jinak.
 
Například hodně světem zahýbala corona. V dnešní době už jsou někteří naočkovaní a aby se prokázali, musí se prokázat aplikací. Není to tak úplně jednoduché, jak se zdá. Ale v dnešním článku si především rozebereme to, jak si můžeme jednoduchým způsobem stáhnout aplikaci do mobilu, aniž bychom něco dlouho hledali a bědovali přitom, že nevíme, jak na to. Je to úplně jednoduché a zvládne to opravdu každý (a když říkám každý, tak tím myslím každý, i starší lidé, kteří mobil moc neovládají. 
 

prislusenstvi-na-mobil

Stačí, když si otevřete váš telefon, najdete si obchod Google Play a kliknete na tuto ikonku aplikace. Objeví se Vám standardní okénko této aplikaci a i a vyhledáváním. Tudíž jediné, co stačí udělat, je, že kliknete do pole vyhledávače a zadáte jméno aplikace, kterou chcete stáhnout (například Shareit).
 
Poté už jenom kliknete na tlačítko instalovat a instalace se vám spustí. Instalace každé aplikace v mobilu může trvat zhruba jednu až dvě minuty, u starších mobilů možná i déle. Každopádně je skvělé, že si teď konečně sami zvládnete instalovat aplikace, I když jste se v telefonu předtím třeba vůbec nevyznali. Přeji vám hodně štěstí s instalací!
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: