UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak založit instagram?

Spousta lidí v dnešní době používá mnoho sociálních sítí jako například facebook, twitter a tak dále. Je zde ale instagram, který funguje na podobném principu, jako třeba Facebook. Instagram je sociální síť, která vám může přinést mnoho výhod a může vám hodně pomoci s hodně věcmi.
 
jak-zalozit-instagram
 
Jak založit instagram? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Na instagramu je spousta možností: můžete propagovat svoji stránku (například podnikáte), nebo sdílet příspěvky, ukládat si je, čerpat inspiraci a na svůj vlastní profil vkládat i vlastní fotky. A pokud ještě instagram nemáte a chcete si ho založit, zde je jednoduchý návod na to, jak to udělat.

Začneme tím, že si do telefonu stáhneme aplikaci instagram. Aplikaci instagram je třeba vyhledat na Obchodu play, najdeme ji pod názvem instagram samozřejmě. Instagram má na obchodu play ikonku takového telefonku, nebo chcete-li kamerky. Stačí, abyste tedy klikli na nabídku instagram a potom jen dáte stahovat. Aplikace se může stahovat několik minut, to ale záleží podle toho, jak rychlý máte telefon (to znamená, kolik v něm máte obsazené paměti). Pokud málo, aplikace se vám rychle spustí a stáhne se do několika minut.
 
Pokud máte naopak zahlcenější telefon, je možné, že instagram se vám bude stahovat podstatně déle a vy tak budete muset déle čekat. Až bude instalace kompletně hotová, stačí, abychom si aplikaci a prostředí aplikace otevřeli. Instagram nám zde nabízí dvě nové možnosti: jestli se chceme už přihlásit a tudíž jsme na instagramu registrovaní, nebo se chceme zaregistrovat.
 

prislusenstvi-na-mobil

Dejte možnost registrace:

Pro ty, co mají Facebook, to je ještě jednodušší, protože můžete kliknout na možnost zaregistrovat se přes Facebook a automaticky téměř za pár minut jste registrovaní. Určitě se více vyplatí ta varianta s facebookem, je to o hodně rychlejší a ušetří vám to podstatně více času a energie.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: