UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak stáhnout hudbu do mobilu?

Hodně lidí si neumí stáhnout hudbu do mobilu, když si ji potřebuje stáhnout. Zejména jsou to lidé, kteří jsou starší a neumí tolik využívat sociální sítě a moderní technologie, ale i lidi, kteří na sociální sítě, počítače, notebooky a tablety moc nechodí a prostě hudbu do mobilu stahovat třeba neumí, i když to zrovna potřebují. Není to nic špatného a ani to není nic, za co by se daný člověk měl nebo musel stydět, protože každý nemůže umět všechno.
 
jak-stahnout-hudbu-do-mobilu
 
Jak stáhnout hudbu do mobilu? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Každý má dovednosti na něco jiného a pokud už máte takový problém, je dobré poprosit někoho z okolí, kdo by to udělal za vás a když nikoho nemáte, tak nezbývá nic jiného, než si vyhledat nějaký návod na internetu na to, jak stahovat hudbu do mobilu, abyste z toho nemuseli mít problémy. Potom přichází situace jako ty, že jste z toho nešťastní, nevíte co dělat a nevíte si rady, pokud si to nevyhledáte. Proto jsem si pro vás připravila jednoduchý návod, jak snadno stáhnout hudbu, protože někteří s tím stále ještě bojují a mají trochu problém.

Vskutku je to doopravdy docela jednoduché a i vy to můžete zvládnout. Stačí, když si do vyhledávače Googlu nebo seznamu napíšete a na první odkaz, který vám vyjede ve vyhledávači, klikněte. Potom se vám zobrazí taková stránka s okénkem, kde zadáte buď url adresu dané písničky a nebo zadáte klíčové slovo - to znamená název té dané konkrétní písničky nebo hudby, kterou si chcete stáhnout. 
 

prislusenstvi-na-mobil

Potom není nic jednoduššího, než abyste udělali to, že písničku schválíte (že je to ona) a dáte download music. Písnička se začne stahovat do vašeho telefonu, takže se nemusíte bát. Měla by být stáhnutá za pár minut, ale také záleží na tom, jak moc máte paměti v mobilu. Pokud málo, písnička se logicky bude stahovat pomaleji, pokud hodně, písnička bude stažená prakticky za pár sekund až minut.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: