Jak stáhnout hudbu do mobilu?

Hodně lidí si neumí stáhnout hudbu do mobilu, když si ji potřebuje stáhnout. Zejména jsou to lidé, kteří jsou starší a neumí tolik využívat sociální sítě a moderní technologie, ale i lidi, kteří na sociální sítě, počítače, notebooky a tablety moc nechodí a prostě hudbu do mobilu stahovat třeba neumí, i když to zrovna potřebují. Není to nic špatného a ani to není nic, za co by se daný člověk měl nebo musel stydět, protože každý nemůže umět všechno.
 
jak-stahnout-hudbu-do-mobilu
 
Jak stáhnout hudbu do mobilu? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Každý má dovednosti na něco jiného a pokud už máte takový problém, je dobré poprosit někoho z okolí, kdo by to udělal za vás a když nikoho nemáte, tak nezbývá nic jiného, než si vyhledat nějaký návod na internetu na to, jak stahovat hudbu do mobilu, abyste z toho nemuseli mít problémy. Potom přichází situace jako ty, že jste z toho nešťastní, nevíte co dělat a nevíte si rady, pokud si to nevyhledáte. Proto jsem si pro vás připravila jednoduchý návod, jak snadno stáhnout hudbu, protože někteří s tím stále ještě bojují a mají trochu problém.

Vskutku je to doopravdy docela jednoduché a i vy to můžete zvládnout. Stačí, když si do vyhledávače Googlu nebo seznamu napíšete a na první odkaz, který vám vyjede ve vyhledávači, klikněte. Potom se vám zobrazí taková stránka s okénkem, kde zadáte buď url adresu dané písničky a nebo zadáte klíčové slovo - to znamená název té dané konkrétní písničky nebo hudby, kterou si chcete stáhnout. 
 

prislusenstvi-na-mobil

Potom není nic jednoduššího, než abyste udělali to, že písničku schválíte (že je to ona) a dáte download music. Písnička se začne stahovat do vašeho telefonu, takže se nemusíte bát. Měla by být stáhnutá za pár minut, ale také záleží na tom, jak moc máte paměti v mobilu. Pokud málo, písnička se logicky bude stahovat pomaleji, pokud hodně, písnička bude stažená prakticky za pár sekund až minut.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu příslušenství na telefon: