UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak vydělávat na instagramu?

Co to je vlastně ten instagram? Pro někoho možná neznámá španělská vesnice, někdo na této sociální síti tráví každý den. Ano. Je to sociální síť, která je velmi podobná jako Facebook a specializuje se především na sdílení fotek a poté psaním různých příspěvků. Instagram je ale také zdrojem pro spoustu influencerů a podnikatelů, kteří zde navázali spolupráci. Jak to vlastně udělali a jak se dá na instagramu vydělávat?

jak-vydelavat-na-instagramu

Jak vydělávat na instagramu? (Zdroj fotky: Freepik.com)


Určitě se to dá, ale není to tak jednoduché, jak si všichni myslíme. Základ je postavený na tom, že spousta youtuberů a influencerů má několik tisíc followerů, které získali především tím, že se nějakým způsobem proslavili (ať už tedy na YouTube, jsou to známé osobnosti, zpěváci, nebo se třeba nějakým způsobem zviditelnili i na Facebooku). 

Vydělávání na instagramu spočívá v jedné jednoduše řečené, ale hůř provedené věci: musíte získat určitý počet followerů (nebo-li follows), aby váš instagramový profil začal být v popředí a vás si tak začaly všímat nějaké větší firmy, které by vám mohly nabídnout zajímavou spolupráci. Například pokud máte už pět tisíc followerů, je to nějaký úspěch a máte větší šanci na spolupráci.

spoluprace-influenceri

Ovládáš TikTok, Facebook, Youtube, Instáč, nebo Twitch - Rádi budeme spolupracovat

Pokud máte deset, dvacet tisíc followerů nebo dokonce víc (což není úplně lehké získat), tak je jasné, že větší i menší firmy budou mít zájem s vámi spolupracovat. Spolupráce spočívá v tom, že oni vás poprosí o propagaci jejich produktu či produktů, které vyfotíte a napíšete k nim zkušenost nebo recenzi.

prislusenstvi-na-mobil

Samozřejmě za to buď dostáváte zaplaceno, nebo si výrobek můžete i nechat napořád. Další možnost, co mě napadá prostřednictvím instagramu, je, že si s firmou můžete domluvit určitý slevový kód pro lidi ve vašem okolí. Vyvěsíte ho na vaše sociální sítě a za každou koupi, kde zákazník zadá váš kód, budete mít provize - a to už se opravdu vyplatí.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: