Jak vybrat mobilní telefon?

Každý už má v dnešní době mobilní telefon a najdete jen málokdy takového člověka, který nemá mobilní telefon žádný a nebo ho sice má, ale tlačítkový.  V dnešní době už tlačítkové mobily "nefrčí" a proto skoro všichni mají dotykové chytré mobily, v dnešní době už totiž mít pouze tlačítkový mobil není "trendy". Pokud ale máte už mobilní telefon například rozbitý nebo si chcete koupit nový, vyvstává zde otázka, jak vybrat mobilní telefon tak, aby vám vyhovoval a podle čeho se řídit?

jak-vybrat-mobilni-telefon

Jak vybrat mobilní telefon? (Zdroj fotky: Freepik.com)


První je dobré si utřídit v hlavě, jestli máte nějakou svou oblíbenou značku a pokud ano, tak kterou. Mnoho lidí totiž odebírá jen jednu tu samou značku, protože jim prostě tahle nejvíce vyhovuje a nechtějí nic měnit. To je úplně v pořádku. A pokud víte, jaká značka vám sedí, máte o problém méně a tím pádem se vám snadněji telefon bude vybírat.

Druhou věcí/faktorem je cena mobilu. Ačkoliv se to někomu nemusí zdát, někdo si nemůže dovolit mobil od Apple za třicet až čtyřicet tisíc a proto musí vybírat podle svých finančních možností. Někdo si to zase dovolit může a potom je úplně v pořádku, když si koupí mobilní telefon například od Apple. Ale nejsem ten zastánce lidí, kteří si každý rok či půlrok kupují nový mobil.

Není to tím, že bych jim záviděla, ale proste nechápu ten smysl. Až takovému rozhazování výhradně za mobil nerozumím, je ale pravda, že je to věc každého člověka a defacto do toho nikomu nic není - přesto si myslím, že jsou důležitější věci na světě, než si kupovat každý půlrok nový telefon.

Další věcí, co koupi mobilu může zásadně ovlivnit, je barva. Například u mě je barva telefonu docela důležitá - preferuji například barvy jako modrá, fialová, pastelově růžová nebo třeba křiklavě zelená. Černý mobil sice taky není k zahození, ale moje nejoblíbenější barva to není.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu příslušenství na telefon:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení