UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak vyfotit obrazovku pomocí telefonu?

Jak vyfotit obrazovku mobilního telefonu? V tomto návodu se dozvíte, jak vyfotit obrazovku mobilního telefonu. Snímky obrazovky jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů sdílení informací o určité aplikaci nebo webové stránce. Lze je použít pro výzkum, výukové programy a dokonce i pro sdílení vtipných meme, které najdete na internetu.

jak-vyfotit-obrazovku-pomoci-telefonu

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Jak pořídím snímek obrazovky v telefonu?

Existuje několik způsobů, jak pořizovat snímky obrazovky v telefonu. Způsob, který použijete, závisí na typu zařízení, které máte.

Jak vyfotit obrazovku mobilního telefonu se systémem Android

Pomocí systému Android lze pořizovat snímky obrazovky telefonu. To je velmi užitečná funkce, když chcete zachytit, co je na obrazovce. Lze ji použít k tomu, abyste přátelům ukázali něco na svém telefonu, nebo dokonce jen k zachycení chybové zprávy, která se na zařízení zobrazí. Postup je jednoduchý a snadný.

Chcete-li pořídit snímek obrazovky pomocí systému Android, použijte následující kroky:

  1. Podržte současně stisknuté tlačítko napájení a tlačítko pro snížení hlasitosti.
  2. Telefon při pořizování snímku obrazovky zavibruje.
  3. Nyní byste měli vidět soubor s obrázkem uložený v telefonu v galerii nebo v aplikaci fotografie ve složce Snímky obrazovky.

prislusenstvi-na-mobil

Jak vyfotit obrazovku mobilního telefonu iPhone

iPhone je neuvěřitelně všestranné zařízení s mnoha různými funkcemi a vlastnostmi. Jedním z nejoblíbenějších způsobů použití iPhonu je pořizování fotografií. Fotoaparát v iPhonu dokáže pořizovat velmi kvalitní fotografie, ale lze jej použít i jinými způsoby.

Pokud potřebujete někomu ukázat, na co se právě díváte nebo co jste na telefonu dělali, můžete fotoaparát použít k pořízení snímků obrazovky mobilu. To je ideální, pokud máte problémy s nějakou aplikací nebo webovou stránkou a potřebujete pomoc někoho jiného, abyste viděli, co se děje.

Je to také užitečné, když se snažíte někomu ukázat něco, co sám nevidí, protože není dostatečně blízko nebo nemá přístup ke stejné webové stránce nebo aplikaci, jakou používáte vy.

darky-pro-ajtaky

Jak vyfotit obrazovku mobilního telefonu pomocí telefonu

Pořízení snímku obrazovky mobilního telefonu telefonem je snadné a lze jej provést pouze dvěma hlavními kroky:

  • Otevřete aplikaci Fotografie a klikněte na položku Camera Roll (což by měla být první možnost).
  • Tím se otevřou všechny vaše uložené fotografie a videa.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: