UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak zrušit hlasovou schránku?

Jak zrušit hlasovou schránku a co je hlasová schránka? Hlasová schránka je jednou z nejoblíbenějších funkcí mobilních telefonů. Snadno se používá a umožňuje lidem komunikovat s vámi, aniž byste museli být neustále k dispozici. Je to také skvělá funkce pro lidi, kteří mají sluchové postižení nebo pracují v nepravidelnou pracovní dobu.

jak-zrusit-hlasovou-schranku

 (Zdroj fotky: Freepik.com)

Co je hlasová schránka?

Hlasová schránka je funkce, která umožňuje přijímat zprávy, když nemůžete zvednout telefon. Pro přístup do hlasové schránky ze sluchátka vytočte *98 a poté stiskněte tlačítko "Odeslat" nebo "Hovořit". Uslyšíte zprávu, ve které se dozvíte, jak získat přístup k hlasovým zprávám.

Hlasová schránka umožňuje nahrát odchozí pozdrav a nastavit heslo pro zabezpečení. Pozdrav můžete také změnit stisknutím tlačítka *. Kdykoli si chcete poslechnout nové zprávy, můžete stisknout *98. Stisknutím této sekvence se dostanete přímo do své poštovní schránky, aniž byste museli nejprve vytočit předvolbu *98.

darky-pro-ajtaky

Jak zkontrolovat hlasovou schránku?

Stiskněte a podržte klávesu "1" (nebo jakékoli číslo odpovídající výchozímu přístupovému kódu hlasové schránky vašeho operátora).

Návod jak zrušit hlasovou schránku

Zde je návod na zrušení hlasové schránky v zařízeních iPhone a Android.

  1. V iPhonu - Pokud máte iPhone, můžete nastavení hlasové pošty zrušit tak, že přejdete do Nastavení > Telefon > Hlasová pošta a stisknete "Vypnout hlasovou poštu".
  2. V systému Android - Otevřete aplikaci Telefon a klepněte na tři tečky v pravém horním rohu. Poté klepněte na položku Nastavení > Hlasová schránka. V této části naleznete pokyny vašeho operátora pro vypnutí hlasové pošty.

prislusenstvi-na-mobil

Další možností jak zrušit hlasovku:

Pokud máte u svého operátora hlasovou schránku, můžete ji zrušit. To je dobrý nápad, pokud ji příliš nepoužíváte nebo pokud chcete ušetřit peníze. Jestliže si nejste jisti, zda můžete hlasovou schránku zrušit, zavolejte svému telefonnímu operátorovi a zeptejte se na to.

Můžete také použít online vyhledávací nástroj, jako je Google, a vyhledat informace o konkrétní telefonní službě. Budete moci zjistit, zda je zrušení hlasové schránky spojeno s nějakým poplatkem, a také to, zda existuje způsob, jak to provést online nebo telefonicky.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: