UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak zkopírovat kontakty z google účtu

Postup, jak zkopírovat kontakty z google účtu. Zkopírování kontaktů Google do jiné služby je skvělý způsob, jak si zajistit, abyste měli všechny důležité kontakty na jednom místě. Kontakty můžete zkopírovat ze zařízení se systémem Android, iPhonu nebo jiné e-mailové adresy.

jak-zkopirovat-kontakty-z-google-uctu

 (Zdroj fotky: Freepik.com)

Výhody kopírování kontaktů z účtu Google

  • Je to jednoduché. Kopírování kontaktů z účtu Google je snadné a nevyžaduje žádný další software ani aplikace.
  • Funguje na všech zařízeních. Kontakty z účtu Google můžete zkopírovat do telefonu se systémem Android, iPhonu nebo jiné e-mailové adresy.
  • Nepotřebujete počítač ani připojení k internetu. Kontakty můžete kopírovat kdekoli, kde je k dispozici mobilní telefonní služba nebo Wi-Fi.
  • Můžete si přesně vybrat, které kontakty chcete zkopírovat, takže se nemusíte obávat, že by se s nimi zkopírovaly duplikáty nebo nepotřebné informace.
  • Kopírování kontaktů z účtu Google má mnoho výhod. Kontakty z Gmailu lze snadno zkopírovat do aplikace Outlook a dalších e-mailových klientů.

prislusenstvi-na-mobil

Jak zkopírovat kontakty z google účtu

Kroky pro kopírování kontaktů z účtu Google:

  1. Přihlaste se ke svému účtu Google na adrese https://www.google.com/gmail.
  2. Poté vyberte možnost Kontakty na kartě G Suite Apps a klikněte na tlačítko Spravovat uživatele a skupiny, které se nachází na pravé straně stránky.
  3. Nyní klikněte na tlačítko Add New Users (Přidat nové uživatele) přítomné v dolní části stránky a přidejte nové uživatele, pokud chcete pozvat více lidí ve svém týmu nebo obchodním podniku. Po dokončení klikněte na tlačítko Hotovo v dolní části stránky.
  4. Nyní klikněte na možnost Nastavení přístupu, která se nachází v dolní části stránky, a poté klikněte na možnost

Kontakty na kartě Lidé, která se nachází v levém bočním panelu, kde můžete vybrat možnost buď přesunout mé stávající kontakty z jiného klienta, nebo importovat mé stávající kontakty z jiného mobilního čísla nebo zařízení Airtel, nebo vytvořit novou skupinu kontaktů nebo spravovat mnou již vytvořené skupiny atd.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: