UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vakuová pumpa

Toužíte mít pevnou erekci či prokrvenou vagínu, vyzkoušejte vakuové pumpy! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Naše zákazníky mimo vakuových pump zajímají: kroužky na penis, umělé vagínykondomy, viagra a erotické sady.

Vakuové pumpy

Vakuové pumpy představují jedno z populárních zařízení, které mohou být použity pro různé účely a aplikace jak pro muže, tak pro ženy. Tyto přístroje využívají principu vytváření vakua, což způsobuje dočasné zvětšení penisu, bradavek a vagíny.

U mužů se vakuové pumpy často používají k léčbě erektilní dysfunkce. Tyto přístroje fungují tak, že se umístí kolem penisu a vytvoří vakuum, které zvýší průtok krve do pohlavního údu. Tímto způsobem může vakuová pumpa pomoci muži dosáhnout a udržet erekci.

Pro zajištění erekce se často používá speciální erekční kroužek, který se nasadí na penis, aby byl zachován zvýšený průtok krve. Vakuové pumpy jsou považovány za bezpečnou a účinnou metodu léčby erektilní dysfunkce, která může být použita samostatně nebo v kombinaci s jinými léčebnými metodami, jako jsou léky nebo terapie.

Pro ženy se vakuové pumpy mohou používat pro estetické účely, například pro zvětšení prsou nebo vagíny. Vakuové pumpy pro ženy pracují na stejném principu jako u mužů - vytvářejí vakuum, které zvyšuje průtok krve do dané oblasti. Tímto způsobem může vakuová pumpa stimulovat růst a zvětšení erotogenní tkáně, čímž dochází k dočasnému zvětšení prsou nebo vagíny. Je důležité poznamenat, že účinky vakuových pump pro ženy jsou obvykle dočasné.

Při výběru vakuové pumpy je důležité zohlednit několik faktorů, jako jsou účel použití, materiály, zpracování, bezpečnostní funkce a komfort. Kvalitní vakuové pumpy by měly být vyrobeny z bezpečných a trvanlivých materiálů, jako je lékařský silikon nebo tělesně bezpečný plast. Je také důležité vybrat pumpu s vhodným nastavením tlaku a snadným ovládáním, aby bylo zajištěno bezpečné a efektivní použití.

Vakuové pumpy byly původně vynalezeny v roce 1650 nizozemským vědcem Otto von Guericke. Jeho první pumpa byla navržena pro vytváření vakua pro vědecké experimenty, a ne pro medicínské nebo estetické účely, pro které jsou nyní běžně používány. Von Guericke také proslul svým experimentem s Magdeburgskými polokoulemi, ve kterém demonstroval sílu atmosférického tlaku pomocí dvou polokoulí a vakuové pumpy. Experiment ukázal, že dva týmy koní nemohly oddělit polokoule, které byly spojeny vakuum, což bylo považováno za jeden z nejvýznamnějších pokusů v oblasti fyziky v 17. století.

Věděli jste, že:

Pro Dudlu napsal: David Hons | Edit: Tomáš Z.

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení