UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vyškrabovací obrázky

Škrabací obrázky

Vyškrabovací obrázky - při tomto slovu se mi vybaví mé dětství. Proč? Protože jsem si s nimi opravdu dlouho hrála a dlouho mě dokázaly zabavit, když jsem byla malé dítě. Kouzlo vyškrabovacích obrázků je v tom, že máte jednoduše "předmalovaný" obrys čehokoliv - například zvířete, oblíbené a hlavní postavy z filmu, nebo to třeba může být jakási kresba - například domeček se zahrádkou. V dnešním době už koupíte jakýkoliv vyškrabovací obrázek, ať už ze sféry zvířat či jiné oblasti.

Proč ale článek zrovna o tomto tématu píšu? Protože většina lidí, která se narodila zhruba ve stejné době jako já, mi dá za pravdu, že vyškrabovací obrázky byly velkou a nedílnou součástí našeho dětství. Je to opravdu zajímavá věc a způsob, jakým malujete, nebo spíš obtahujete obrys, vám dá určitou formu relaxace a můžete se tímto snadným způsobem zbavit stresu. Z toho také vyplývá, že vyškrabovací obrázky nejsou jen pro malé děti, ale můžou si je klidně zakoupit i dospělí, fungují na hodně podobném principu jako třeba mandaly.

Kouzlo vyškrabovacích obrázků je také v tom, že v momentě, kdy kreslíte, se barvy střídají (tudíž nakreslíte jeden tah v například třech barvách, jestli mi rozumíte). Vyškrabovací obrázky jsou velmi výhodné i v tom, že je seženete v každém papírnictví a i drogerii a najdete je doslova za pár korun. Takže za pár korun můžete na chvíli vypnout, udělat si chvilku sama pro sebe. Vzít si k sobě vyškrabovací obrázky, které jste si v obchodě nebo na e-shopu vybrali a zaměstnat svou mysl. Když se totiž soustředíme (ať už na cokoliv), nemyslíme na onen stres a tím pádem z vás stres sám opadne. Vyškrabovací obrázky určitě doporučuji koupit a vyzkoušet, ať už jste rodič, maminka na mateřské dovolené nebo třeba IT programátor. Stres má bohužel každý a je potřeba se ho šikovnou metodou zbavit.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem škrabacích obrázků na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás vyškrabovací obrázky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky