UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Anální kolíky

Rádi sexuálně experimentujete a dostali jste chuť vyzkoušet anální kolíky? Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Naše zákazníky nejvíc mimo análních kolíků zajímají: vibrátorylubrikantydildavenušiny kuličkyerotické sety a kondomy.

Anální kolík

V posledních pár letech jsem zaznamenala velký progres v oblasti análního sexu. Když jsem byla mladší, tak byl pojem anální sex a použití análního kolíku celkem tabu. Lidi ho rozhodně dělali, ale moc se o něm nemluvilo. Teď mi ale přijde, že je společnost daleko více vůči análnímu sexu otevřenější a já jsem za to ráda. Nemyslím si totiž, že je to něco, za co by se měl člověk stydět.

Zastávám názor, že by člověk neměl předem odsuzovat něco, co ještě nevyzkoušel. A nejinak je to právě u análních kolíků. Sex s ním může být skvělým zážitkem. Ale je na něj třeba se pořádně připravit. Základem je rozhodně důvěra mezi partnery, použití klystýru nebo anální sprchy před samotným aktem a během něj hlavně dostatek lubrikantu. Pokud vás anální sex láká, ale máte z něj na druhou stranu strach, je fajn vyzkoušet různé anální hračky. Skvělým společníkem jsou například anální kolíky.

Anální kolík je erotická hračka, která slouží k dráždění análního otvoru a tvarem připomíná vibrátor nebo dildo. Liší se však jeho zakončením. Anální kolík je totiž zploštělý, aby se zasekl na patřičném místě a neputoval dále do střev, kde by mohl způsobit velké problémy.

Pro koho je anální kolík určený?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Na své si totiž přijdou muži i ženy různých sexualit. Můžete si s ním užívat sami nebo okořenit váš partnerský sexuální život. Z vlastních zkušeností vím, že análního kolíku se muži ze začátku trochu bojí. Proto je třeba s ním zacházet opatrně, aby se ho nezalekli. Čím více s ním ale začnou trávit čas, tím více začne být jejich oblíbencem a nepostradatelným společníkem při sexu nebo masturbaci.

Aby byly hrátky s ním příjemné, je důležité vybrat ten správný anální kolík. Na začátku je důležité si ujasnit, co od něj vlastně očekáváte. Chcete, aby vibroval? Nebo chcete nějaký hezký z estetického hlediska? Chcete anální kolík atypického tvaru, materiálu nebo velikosti? Ať už odpovíte jakkoliv, můžete být naprosto v klidu, protože dnešní trh s erotickými pomůckami je připravený na uspokojení i těch nejnáročnějších požadavků.

Hoďte starosti za hlavu, pořiďte si spoustu lubrikantu, vyšpulte zadeček, uvolněte se a užívejte si s ním se bez zábran.

Věděli jste, že:

  • anální kolíky se původně používaly k léčbě akné a zápachu z úst
  • americký lékař dr. F. E. Young v roce 1893 propagoval roztahování análu za zdraví prospěšné
  • anální kolíky z viktoriánské doby se vyráběly z tvrdé gumy a musely se zahřát v teplé vodě
  • kolíky jako hračku pro dospělé začala prodávat až v roce 1962 bývalá pilotka Luftwaffe
  • anální kolíky patří do sexuálního života jak žen, tak můžu bez ohledu na orientaci
  • mezi nejoblíbenější vlastnosti análních kolíků patří vibrační a nafukovací kolíky
  • lékaři do dnes doporučují anální kolíky na léčbu zácpy a hemeroidů
  • anální kolíky doporučujeme používat s kvalitním lubrikantem
  • zajímavá sexuální témata najdete na našem blogu: Láska, sex a trápení

Pro Dudlu napsala: Niki L. | Edit: Tomáš Z.

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení