Čistič oken

2 položek celkem
CLEANEE ECO Home hygienický čistič na OKNA - náhradní náplň 1 L
129 Kč

CLEANEE ECO Home hygienický čistič na OKNA - náhradní náplň 1 L na Dudlu.cz udělá radost jako dárek s orientačními parametry: Čistící prostředky, Dárek, Kvalitní, Levné, Čistič...

Kód: DS86824918
CLEANEE ECO Home hygienický čistič na OKNA 500 ml
99 Kč

CLEANEE ECO Home hygienický čistič na OKNA 500 ml na Dudlu.cz udělá radost jako dárek s orientačními parametry: Čistící prostředky, Dárek, Kvalitní, Levné, Čistič oken, Black...

Kód: DS86044982

Přípravky na mytí oken 

Asi každý z nás čistí okna. Okna se totiž dokážou velmi rychle zašpinit a stačí pár doteků dlaní na sklo a už můžete na skle vidět šmouhy, které tam ani trochu nevypadají hezky. No a co vám tedy zbývá, než si vyhradit chvíli času a všechna okna umýt. Se šmouhami na oknech se setkáváme každý den. A proto je dobré mít po ruce něco, co alespoň trochu napomůže tomu, aby okna opět vypadala jako nová a leskla se, až zrak přecházel.

Ten zázrak se jmenuje čistič oken a všichni ho známe. V dnešní moderní době ho seženete v každé drogerii a velikou výhodou je, že stojí opravdu jen pár korun, takže se nemusíte bát, že čistič oken zatočí s vaší finanční stránkou - naopak. Každá domácnost by měla alespoň do zásoby jeden mít, protože přece jenom i okna mohou být naše vizitka. A zvláště, když vlastníme dům a okolo něj prochází lidé a vidí vaše okna den co den. Určitě by se nedívali zrovna nadšeně, když by viděli okna plná šmouh. Mohli by si možná pak říct, že kromě čištění oken vůbec neuklízíte - ale to přece není pravda.

Obecně je nejlepší okna vyčistit tak, že si vezmete čistič oken, nastříkáte jej pořádně na okno a chviličku (zhruba třicet sekund až minutu) ho necháte působit. Potom si vezmete nějaký suchý hadr a začněte přetírat hadrem. Okna vypadají dobře, ale ještě pořád na nich budou vidět zbytky tohoto čističe, tak je dobré vzít si kyblík s jiným hadrem a vodou a přetírat ještě okna několikrát vodou. Pokud ještě chcete (nemusíte, ne každý čistí okna tak do detailu), můžete vzít další suchý hadr a jen okna přetřít úplně do sucha - aby nebyla od vody. Voda by pravděpodobně sama automaticky po pár minutách zmizela, ale pro mě osobně je lepší raději dodržovat tento postup, protože pak se každý bude ptát, jak to děláte, že vaše okna jsou tak čistá a lesklá, až zrak přechází. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení