UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Pomáhej s Igráčkem proti koronaviru

Kdo rychle pomáhá, dvakrát pomáhá! Tak zní slova od českého výrobce Efko, který vytvořil limitovanou edici postavičky Igráčka s rouškou, jejímž zakoupením poputuje 15 Kč na nákup důležitých ochranných pomůcek, z každé prodané hry navíc putuje dalších 30 Kč, které chtějí společně s 2. náměstkem hejtmana Kraje Vysočina darovat tam, kde budou v danou chvíli nejvíce potřeba.

igracek-s-rouskou-pomaha-dudlu

Pojď s Igráčkem bojovat proti koronaviru! Máte doma hasiče, doktora nebo policistu? Udělej jim radost figurkou nebo hrou a vyjádřete jim svou podporu. Že doma nikoho takového nemáte? Nevadí. Každý z nás může pomáhat a nákupem postavičky pro sebe, vaše děťátko nebo kamarádku / kamaráda podpořte hrdiny dnešních dnů — lékaře, zdravotní sestřičky, hasiče a policisty.

igracek-s-rouskou-dudlu-efko


I přesto, že Igráčkovi z důvodu pandemie a restrikcím zavřeli prodejny a výstavy, nevzdává se. Bojuje a chce navíc sám pomáhat. Společnost Efko zakoupila 400 litrů dezinfekce v hodnotě 80 000 Kč a darovala je po dohodě s Krajem Vysočina nemocnici v Novém Městě na Moravě a Jihlavě. A je vidět, že chce pomáhat dál! Sám to ale Igráček nezvládne a tak můžete pomoci nyní i vy.

Z každé prodané figurky z limitované edice označené "Pomáhej s Igráčkem" věnuje společnost Efko 15 Kč a z každé prodané stolní hry taktéž zařazené do tohoto projektu věnuje 30 Kč na nákup ochranných pomůcek, které rozdělí v součinnosti s Krajem Vysočina. Navíc, nákupem Igráčka s rouškou na Dudlu.cz zároveň podpoříte neziskovou organizaci  Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku. Jedním nákupem tak uděláte hned dvojí pomoc a radost.

Pro Dudlu.cz sepsal: Tomáš Zahálka

Vyberte si hračky pro děti:

Pokračujte v čtení blogu: