UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Čokoláda

Čokoláda: kdo by ji nemiloval?

Jak už bývá zvykem, není čokoláda jako čokoláda. Pokud si máte některou oblíbit, měla by být co nejkvalitnější. Mimo jiných značek je to překvapivě i ALBI, které nabízí čokolády nejen kvalitní, ale také s něčím navíc. Dárek pro sebe i druhé. Zůstaňme ještě u čokolád, které ALBI nabízí. Jsou chuťově skvělé a mají opravdu dobré složení, ve kterém najdete jen to, co by v čokoládě mělo být, bez zbytečných „éček“ a dalších přidaných surovin, které kazí nejenom chuť. Spousta z nich je balena v dárkových obalech a cílena pro konkrétní skupiny, které chcete obdarovat. Můžete vybírat z čokolád pro konkrétní osobu i příležitost. Nechybí balení pro tatínka, maminku, pro novomanžele, ale dokonce i „balzám na nervy“. Pokud si nevyberete z těchto, můžete vybrat jedno z dárkových balení bez textu. I tady je z čeho vybírat. Milovník čokolády určitě uvítá balení několika druhů mini čokolád, kamarádka i babička zase pralinky balené po jednom.

Čokoládová bomba. Čokoláda ve tvaru kuličky, ze které si během pár vteřin připravíte lahodný nápoj. Zahřeje, skvěle chutná a potěší každého, koho budete chtít obdarovat. Bombu umístíte do hrnku s horkým mlékem, kde se začne postupně rozpouštět. Na hladinu postupně vyplavou malé marshmallow a kvalitní hořká čokoláda změní mléko v báječný nápoj, který uspokojí vaše chuťové pohárky. Marshmallow, které se ukrývaly uvnitř, už jsou jen takovou třešničkou na dortu. Čokoláda pro partnerské večery. Čokoláda nemusí být jen o mlsání. Zvlášť pro milovníky této pochoutky, kteří si chtějí zároveň prožít netradiční večer. Čokoláda na těle má ideální vlastnosti, které oceníte vy i váš partner. Což je určitě dobré vědět předem – snadno se totiž smývá. K čokoládě na tělo můžete vyzkoušet i sladké spodní prádlo z malých bonbónů – pro dámy i pány.

Pro Dudlu sepsala maminka a redaktorka: Alena Teclová

Víte, že nákupem čokolády na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás čokoládu nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.