UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Fixy

Fixa

Asi každý z nás si někdy hrál s fixami. V obchodech dnes najdete takové, jaké budete chtít, co se týče odstínů barev, velikosti balení a počet fix v balení. Za mě je asi nejvýhodnější koupit si takové fixy, aby nám vyhovovaly. Samozřejmě každému může vyhovovat něco jiného. Někomu může vyhovovat a stačit pouze pár fix, které bude používat, jinému naopak pár fix stačit nebude, protože rád a často kreslí a vybarvuje. Asi každý z nás měl nebo má doma fixy.

Kromě toho, že s nimi můžete vybarvovat, kreslit a malovat, jsou také dobré do školy. Říkáte si: Proč by měly být tak skvělé do školy? Jenže to co říkám,  je pravda. Jsou skvělé hlavně z toho důvodu, že pokud vaše dítě začne chodit do školy a jako každé dítě si bude muset psát poznámky, samozřejmě, že z nich potom učitelé zkoušejí. A na to jsou právě vhodné fixy a přichází jejich chvíle.

Totiž v momentě, kdy si vaše dítě bude chtít něco zapamatovat a nebude to pro něho zrovna nejsnadnějším úkolem, přicházejí na řadu právě fixy, se kterými si může podtrhat důležité informace a slova tak, aby si je lépe zapamatovalo. A také platí, že pokud si je zvýrazní dostatečně výraznou barvou, mnohem lépe si tyto informace zapamatuje a to je právě velká výhoda fix v dnešní době.

My jsme to se spolužáky hlavně na základní škole (a poté i chvíli na střední) dělali a musím říci,  že ačkoliv jsem si nemyslela, že to pomůže, ono to s jakýmsi zázrakem opravdu pomáhalo. Dělala jsem to hlavně v předmětech jako je matematika, dějepis a zeměpis. Hlavně tedy matematika, kterou jsem si jinak zaboha nemohla zapamatovat. Na zvýrazňování můžete zvolit buď obyčejné fixy na kreslení, nebo fixy (zvýrazňovače), které jsou většinou v dostání jen v modré, žluté, zelené, růžové a fialové barvě.  Samozřejmě každému vyhovuje jiný typ a jiná barva a zvýraznění. 

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem fixy na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás fixy nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky