UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je integrovaná wifi ?

Integrovaná Wi-Fi je technologie, která umožňuje využít stávající elektrické rozvody v domě k poskytování vysokorychlostního internetu. Tato technologie je známá pro svou schopnost provozovat internet v jakéhokoli domácnosti - i když jsou mezi routerem a zařízením, které chcete připojit, silné zdi nebo jiné překážky. 

co-je-integrovana-wifi

Co znamená integrovaná wifi? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Využití integrované wifi

V kanceláři ji lze použít jako alternativu k ethernetovým kabelům, které často není možné vést skrz zdi a podlahy budovy. Díky tomu je ideální pro kanceláře s velkým počtem kójí, kde ethernetové kabely nemusí dosáhnout ke všem stolům.

Lze jej také použít v konferenčních místnostech a školicích místnostech, kde obvykle sedí velké skupiny lidí, kteří potřebují rychlé připojení.

V hotelech a dalších pohostinských zařízeních umožňuje integrovaná Wi-Fi hostům přístup k internetu z jejich pokojů, aniž by museli zapojovat kabely.

Hoteloví hosté často potřebují rychlé připojení k internetu, když cestují, takže jim to může pomoci zůstat online, i když jsou v noci nebo během pracovní doby mimo své pokoje. Umožňuje jim také využívat bezplatné hotspoty Wi-Fi, které jinak nemusí být v některých částech hotelu (například ve vstupních halách) k dispozici.

darky-pro-ajtaky

Výhody integrované Wi-Fi

Integrovaná WiFi poskytuje uživatelům integrovaných i neintegrovaných sítí Wi-Fi několik výhod:

  • Snížení nákladů spojených s instalací samostatných přístupových bodů a směrovačů Wi-Fi

  • Snížení spotřeby energie díky odstranění kabeláže potřebné pro kabelové připojení

  • Zjednodušená správa bezdrátových sítí

  • Jednodušší používání

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: