UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je účet Microsoft?

Nevíte přesně, co nabízí účet Microsoft, pokud se do něj zaregistrujete a váháte, zda si tento účet vytvořit? Účet Microsoft nabízí bezplatnou registraci spojenou se spoustou výhod a je klíčový pro všechny uživatele Windows, majitele herní konzole uživatele kancelářského balíčku Microsoft 365. Poskytne vám přístup k různým službám a také třeba k herní konzoli Xbox.

co-je-ucet-microsoft

Na co je účet microsoft? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Co znamená účet Microsoft

Jedno jediné přihlášení k účtu Microsoft vám umožní přístup k dlouhé řadě aplikací a funkcí. Velkou výhodou je i možnost synchronizace, kterou oceníte hlavně v případě přihlašování z různých druhů zařízení.

Pokud patříte mezi uživatele Windows, tak tento účet velmi oceníte. Navíc široko daleko nemá žádnou konkurenci. Základní verze tohoto účtu je zcela bezplatná. Účet zvládnete založit jednoduše během několika málo minut. A kdykoliv se rozhodnete jej zrušit, můžete tak učinit.

darky-pro-ajtaky

Výhody účtu Microsoft

U účtu Microsoft oceníte mimo jiné vysoký stupeň zabezpečení. Systém vám totiž nedovolí zvolit si jednoduché a snadno prolomitelné heslo. Navíc vás také čeká dvoustupňové ověření, které zamezuje tomu, aby se vám do účtu kdokoliv naboural.

A výhody pro majitele herní konzole Xbox? V tomto případě můžete přenášet herní aktivity i zakoupené hry ze starého Xbox na nový. V případě kancelářského balíku Microsoft 365 pak získáte přístup k mnoha aplikacím jako je Word, Excel, Powerpoint a další. Tyto aplikace pak můžete také sdílet na různých zařízeních s ostatními členy domácnosti.

Oceníte také možnost uložení souborů na cloudovém úložišti OneDrive o velikosti 1 TB nebo možnost využívat e-mailovou schránku v Outlooku. Díky účtu Microsoft máte k dispozici prvotřídní obsah a služby. Nabízí jedno řešení pro všechna zařízení a poskytuje vysoký stupeň ochrany i zabezpečení.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: