UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak pustit skryté titulky?

Mnoho lidí má ke sledování videí rádo i přidané titulky. Většina z nás si ale neví rady s tím, jak je spustit, například na platformě Youtube. V tomto článku vám poradím, jak na to.

jak-pustit-skryte-titulky
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Jak pustit skryté titulky na Youtube

Asi každý z nás sleduje videa, nejčastěji na slavné platformě Youtube. Nalezneme zde videa všeho druhu - fitness tipy, videa s vážnou tématikou, dokumenty, vlogy ze života youtuberů, návody a tak dále. Každý si zde určitě najdeme to své, co se nám zalíbí. Co ale dělat s tím, pokud naše oblíbená youtuberka či youtuber mluví jiným jazykem než my a nerozumíme, co říká?

darky-pro-ajtaky

Zde je jednoduchý návod:

  1. Otevřete si jakékoliv video na Youtube, na kterém chcete mít spuštěny titulky.

  2. V pravém horním rohu uvidíte takové tlačítko (rámeček) se dvěma c. Na něj klikněte a vyberte jazyk, ve kterém chcete mít titulky k videu. Je také dobré ujasnit si, že ne každé video titulky má. Vím to ze své vlastní zkušenosti. Taky jsem už párkrát narazila na video, které bylo namluvené jiným jazykem, ale české titulky k němu nebyly k dispozici. Dost mě to sice zamrzelo, ale co se dá s tím dělat, že?

    Je ale pozitivní, že většina mých oblíbených videí titulky má, takže vlastně nemusím mít strach a být smutná. Uznejte, že ale video bez titulků, kterému nerozumíte a nemůžete si přehrát titulky, abyste rozuměli, opravdu naštve. Ale z vlastní zkušenosti vím, že na většinu mých oblíbených videí se podívám i přesto, pokud nemají titulky v mém rodném jazyce. Ale musí to být opravdu videa, která jsou má nejoblíbenější a která mě baví sledovat. 

Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: