Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

JoJo, YoYo

Nejprodávanější

Prstové jo-jo se světlem
68 Kč –24 %
Skladem (3)
Kód: DS49734446
Původně: 68 Kč  (–24 %)
52 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

5253
15253

Značky

Položek k zobrazení: 1
Prstové jo-jo se světlem
68 Kč –24 %
52 Kč

Najít prstové jo—jo se světlem právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným dospělákům. A víte, co je na...

Kód: DS49734446

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětská joja teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem yoya trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat jo-jo pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás dětské yoyo nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.