Klip na dudlík

2 položek celkem
MIMIKOI Silikonový klip na dudlík zelený ninja
189 Kč

Silikonový klip na dudlík Klip na dudlík je vyroben z měkkého potravinového silikonu, který neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky jako BPA, ftaláty, olovo, kadmium nebo těžké...

Kód: DS35364221
Playgro - Klip na dudlík
Playgro - Klip na dudlík
Skladem (146 ks)
99 Kč

Praktický klip na dudlík Čištění: Otírejte navlhčeným hadříkem

Kód: DS74067740

Řetízek na dudlík a držák na dudlík

Dudlík a klipy na dudlík jsou již dnes součásti každé výbavičky pro miminko. Na rozdíl od doby, kdy jsme byli miminka my a existoval jeden univerzální dudlík, je dnes na trhu obrovský výběr dudlíků. Podobně je tomu i u klipů na dudlík. Od plastových, přes silikonové až po dřevěné. Navíc si můžete nechat udělat klip na dudlík přímo se jménem vašeho právě narozeného miminka. Na trhu je takový výběr, že je opravdu těžké vybrat si ten nejhezčí.

A k čemu vlastně takový klip na dudlík je?  Klipy na dudlík jsou velmi praktická věc. Asi každý zná tu situaci, kdy miminko v noci začne plakat a my, rozespalí, hledáme potmě spadený dudlík. Kde proboha je? Kam ho to naše miminko upustilo?  V postýlce není. Pod postýlkou taky ne. A dítě pláče a pláče. Nakonec jsme zoufalí a raději miminko z postýlky vezmeme.

Přitom řešení je tak jednoduché. Stačí vzít klip, připevnit ho k dudlíku a druhou stranu dítěti třeba k pyžamku. Když dítě dudlík v noci vyplivne, vždy ho najdeme poblíž. Ještě praktičtější je to pak venku, kde klip zabrání tomu, že nám dudlík spadne každou chvíli na zem. Jelikož každý rodič ví, že oblíbená zábava dětí v kočárku je vyhazovat ven z kočárku všechny věci, které tam najdou. Klip na dudlík nám tedy pomáhá zabránit neustálému ztrácení dudlíku. Zároveň slouží jako hračka, která dítě zabaví a uklidní. Jako většina maminek jsem se i já těšila, že si koupím nějaký roztomilý klip na dudlík, nejlépe i se jménem synů. Bohužel, i to se někdy stane, ani jeden z mých dvou synů není dudlíkový (jak se někdy říká). Oba dva měli dudlíky v puse jen pár hodin v porodnici, jinak ho prostě vytrvale vyplivovali. A to jsme se tak snažily, já i obě babičky. Koupily jsme mnoho druhů dudlíků nejrůznějších tvarů, od těch moderních až po ty klasické. Přesto se nám nepodařilo je synkům vnutit. Oba dva moji chlapečci mají totiž svou hlavu už od narození.

Pro Dudlu napsala: Sylvie Gorková