UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Nafukovací panny

Také jste dnes mohli mít skvělý sex, ale nebylo s kým? Nafukovací panna vás nezklame! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Naše zákazníky mimo umělé panny zajímá: návleky na penis, umělé vagínykondomy, viagra a erotické sady.

Nafukovací umělá panna

Mám ráda scénu v Discopříběhu 2, kdy Ladislav Potměšil ukrývá před svým filmovým synem Rudolfem Hrušínským nejmladším nafukovací pannu kvůli pocitu zahanbení. V dnešní době se ale v žádném případě nemusí člověk stydět za svoje sexuální touhy.

Odkud se vlastně vzaly sexuální panny? Pro mě byla odpověď na tuto otázku velikým překvapením. Málokdo určitě ví, že je vymyslel Adolf Hitler! Ano, čtete správně. Nacistický diktátor věděl, že velkým problémem vojáků je nedostatek sexu. Často proto vyhledávali prostitutky, které byly nakažené syfilisem. Aby se touto chorobou nenakazili vojáci, rozhodl se Adolf Hitler investovat do výzkumu erotických pomůcek. A tak vznikly první nafukovací panny.

Naštěstí trh nabízí nejen jedny z těch nejlevnějších nafukovacích panen s obrovskou pusou a neforemnými končetinami, které připomínají anatomii ženy jen stěží. Čím dál častěji se totiž začínají vyrábět panny, které jsou realističtější. Mají příjemné vzezření, často i paruky, odklápěcí pusu, takže na vás neustále vyjeveně nezírají.

Dokonce i vnitřek jejich otvorů daleko častěji připomíná skutečný vnitřek úst, vagíny nebo zadečku. Dalším levelem nafukovacích panen jsou robotické panny, které se dokonce i hýbají. Ty se vyrábí v Číně. Výrobci pannen myslí i na milovníky transexuálů. Zkrátka a dobře, z nabídky si určitě vybere každý.

Při výběru té pravé si promyslete, kolik do ní chcete investovat. Ty nejlevnější seženete už od pár stovek, pro dražší gumové panny budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. V tomto případě zkrátka platí přímá úměra; čím realističtější panny na sex, tím samozřejmě dražší. Již zmíněné robotické panny, které jsou hyperrealistické můžete sehnat i za několik desítek až stovek tisíc.

Nemusíte být nutně jen single muž, abyste si nafukovací pannu pořídili. Přijde vám vhod také kdykoliv vaše partnerka nebude mít na sex chuť nebo může být dokonce i součástí vašich společných sexuálních hrátek. Navíc máte vždycky zaručené, že vám nikdy neřekne ne, takže si s ní budete moci dělat vše, co se vám zlíbí.

Věděli jste, že:

 • umělé panny mají zpravidla k dispozici anální, vaginální a orální otvor na penetraci
 • erotické panny dokáží pomoci se sebevědomím a s udržením erekce při sexu
 • sex s pannou může sloužit jako dobrý trenažér pro panice a nervózní muže
 • realistické silikonové panny jsou dlouhé od 128 - 165 cm a stojí od 50 000 Kč
 • nafukovací panny snadno nafouknete ústy, ale můžete použít i pumpičku
 • většina lidí zná jen nafukovací panny, ale na trhu existují i nafukovací páni
 • při šukání panny používejte lubrikanty, nikoliv sliny, prodloužíte tím životnost
 • silikonové panny proslavil jeden z prvních výrobců a designerů Matt McMullen
 • mrdání panny není jen zábavou pro muže a lesbičky, ale i pro párové hrátky
 • panny pro dospělé jsou skvělým dárkem k narozeninám a rozlučkou se svobodou
 • erotické panny často doprovázejí posádky lodí při letním splouvání Vltavy
 • zajímavá sexuální témata najdete na našem blogu: Láska, sex a trápení

Pro Dudlu napsala: Niki L. | Edit: Tomáš Z.

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení