UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na masturbaci ve sprše?

Masturbaci v posteli zná (snad) každý. Někdy je fajn si ale orgasmus přivodit i jinde. V tom případě další místností, která nabádá k hrátkám sama se sebou je rozhodně koupelna. Orgasmus ve sprše je něco naprosto úžasného. Chcete masturbaci vyzkoušet nebo ji něčím zajímavým okořenit? V mém článku napíšu pár tipů, jak na to.

jak-na-masturbaci-ve-sprse

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Pokud máte masážní sprchovou hlavici, tak máte vyhráno. Můžete regulovat proud podle libosti od jemného deštíku až po pořádně silný vodopád. Nemusíte si ale hned nutně kupovat novou hlavici. Samozřejmě je daleko pohodlnější mít doma nějakou moderní, ale pokud chcete masturbovat už dneska a nechce se vám pro ni do obchodu, zkuste odšroubovat vaši starší sprchovou hadici a prstem nastavit proud vody na vaši erotogenní zónu.

Jestliže s masturbací ve sprše začínáte, zkuste experimentovat. Je fajn přijít na to, co vám vyhovuje nebo nikoliv. Stejně jako si můžete hrát s intenzitou proudu vody, zkuste si pohrát i s její teplotou. Střídání chladnější a teplejší vody má zajímavé účinky.

Do sprchy si s sebou taky můžete vzít různé erotické hračky. Dávejte však pozor, aby byly vodotěsné a voděodolné a vy jste tak hračky nezničili. Můžete vyzkoušet dilda, které přichytíte na dno sprchy nebo na zeď a sprchu, vibrátory různých tvarů a funkcí apod. Některé hračky vypadají jako koupelnové pomůcky, takže nebudou budit pozornost v případě návštěvy. Třeba vibrační kačenka, která vypadá jako dětská hračka nebo vibrační masážní houba vypadají nevinně a přitom vám dokážou přivodit bouřlivé orgasmy.

hracky-pro-dospele

Při hrátkách ve vodě se běžně stává, že odplaví přirozenou vaginální vlhkost. V tom případě si pořiďte speciální lubrikační gel do sprchy, aby šla vaše masturbace hladce a nikde nic nedřelo. Lubrikanty do vody stejně jako již zmíněné erotické pomůcky do vody seženete ve specializovaných sex shopech.

Masturbace ve sprše má holt svoje kouzlo. Voda uvolní vaše smysly, bude stékat po celém vašem těle a způsobovat vám nesmírnou rozkoš. Jen si dávejte pozor, abyste neuklouzli a nezpůsobili jste si úraz. A taky se nezapomínejte krotit, abyste si sprchu moc neoblíbili. Jinak byste mohli dostat infarkt při placení vody.

Pro Dudlu napsala: Nikki L.

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: